Cocos BCX (COCOS) Nedir? Cocos BCX (COCOS) Geleceği ve Yorum 2022

Cocos BCX (COCOS) Nedir?

Cocos BCX (COCOS), Ethereum (ETH) blok zinciri ağı üzerinde çalışmalarını sürdüren yenilikçi bir kripto para platformu olarak tanımlanabilir. Dünya çapında faaliyet gösteren ünlü büyük değişim platformlarında yer alan COCOS, bu platformun kripto para birimi olarak temsil edilebilir. Platformun adındaki BCX kısaltması, “blockchain nakliye” anlamına gelir. Cocos proje ekibi, “dijital oyun ekonomisinin yeni nesli” sloganıyla başladıkları yolda ilerlemeye devam ediyor.

Cocos BCX, içinde yaşadığımız dünyanın tüm koşullarını dikkate almış ve çalışma alanı olarak gelecekte her zaman yeri olacak bir alanı seçmiştir. Oyun endüstrisinin ne kadar büyüdüğünü ve ekosisteminin yeteneklerinin ne olduğunu söylememize gerek yok. Milyonlarca kullanıcı endüstri oyunlarını büyük bir heyecanla oynuyor.

COCOS token, Ethereum blok zincirinde bulunan yeni nesil bir dijital oyun ekonomisi platformu olan COCOS-BCX’in token’ıdır. Birçok kişi “COCOS coin nedir” sorusu ile bu konu hakkında bilgi edinmek ister. Ancak “COCOS coin” yerine “COCOS token” demek daha doğru olacaktır. Bilindiği üzere bu coinler kendi bağımsız blok zincirine sahip kripto varlıkları olarak biliniyor.

Token, halihazırda var olan bir blok zincirinde oluşturulduğu için bu açıdan farklıdır. Cocos-BCX’in tam adı “COCOS Blockchain Expedition”dır. Geliştiriciler, COCOS kullanarak birden fazla blok zinciri platformunda blok zincir oyunları oluşturabilir ve test edebilir. Ekip, blockchain oyunları için eksiksiz bir görsel, komut dosyası ve veri odaklı geliştirme ortamı oluşturduğunu iddia ediyor. Projenin tanıtım belgesinde misyon, “üreticiler ve tüketiciler arasında uyumlu bir değer sistemi oluşturmak için dijital dünyanın içeriğini değerlendirmek” olarak açıklanıyor.

Cocos BCX (COCOS) platformu, yeni nesil çalışma ekonomisi için yenilikçi ve kaliteli hizmetler sağlamaya yönelik bir girişim olarak temsil edilebilir. Bu projenin temel amacı, şu anda piyasada bulunan oyunlar için entegre bir çapraz platform ekosistemi oluşturmaktır. Peki bu tam olarak ne anlama geliyor? Bu soruya yazının devamında cevap vermeye çalışacağız. Cocos BCX platformu, oyun geliştiricilerin oyun tasarım sürecinde tam ve uygun şekilde desteklenmesini sağlamak için de büyük çaba sarf etti. Bu bağlamda platformun yeniliklere ne kadar açık olduğunu ve yeni fikirler için ne kadar destekleyici olduğunu gösteriyor. Cocos BCX platformu, kullanıcılarına yepyeni bir oyun deneyimi getirmeyi hedefliyor. Oyuncular aslında oyun platformunda topladıkları ve elde ettikleri varlıklara sahip olurlar ve bu değerlerden kazanç elde edebilirler.

Cocos BCX (COCOS) projesi, blockchain teknolojisinin sağladığı yetenekleri eylem alanında kullanıcılara sunmaya hazırlanıyor. Platformun işini başarılı bir şekilde yürütmek ve kullanıcıları hizmetlerine yaklaştırmak için bir tür altyapıyı tercih ettiği açıktır. Blockchain teknolojisine dayanan bu altyapı, elbette herhangi bir blockchain ağı gibi bir tür konsensüs algoritmasından yararlanıyor. Cocos BCX ağı, geliştirilen ve seçilen hisse kanıtı (DPoS) olarak bilinen bu algoritma sayesinde tam işlevsellik ile çalışmaya devam ediyor.

DPoS algoritması, blok oluşturucuları yönetir. Bu sayede blok üretim süresinin her zaman istenilen zaman diliminde gerçekleşmesi sağlanır. Platformun internet sitesinde yer alan tanıtım yazısında bu süre genellikle 5 saniye ile sınırlandırılıyor. Öte yandan bu aralık pratikte 3 saniye olarak uygulanır ve dolayısıyla ağ yayınlarında vb. İşlemler daha hızlı tamamlanabilir. COCOS token sahipleri ağın yönetiminde söz sahibidir. Bu bağlamda COCOS tokeninin bir nevi yönetim tokeni görevi gördüğünden de bahsedilebilir. Öte yandan DPoS algoritması sayesinde Cocos BCX ağındaki olası çatallanmaların daha az olası olduğu iddia ediliyor. Bu durum ağ sürdürülebilirliği açısından bir artı puan olarak anlaşılabilir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   SingularityNET (AGI) Nedir? SingularityNET (AGI) Geleceği ve Yorum 2022

Cocos BCX (COCOS) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Chen Haozhi
  • Yayınlanma Yılı: 2018
  • Blok ZinciriEthereum
  • Toplam Arzı: 100,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 66,860,636
  • Piyasa Değeri: ₺ 944,674,957
  • En Düşük Fiyat: ₺ 8.98
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 108.52
  • Proje Amacı: Çoklu oyun geliştirme platformları için eksiksiz ve uygun bir çalışma zamanı ortamı sağlamayı amaçlar. Cocos coin, “kullanıcılar için yepyeni bir oyun deneyimi” sunarak kullanıcı memnuniyetini en üst düzeye çıkarır. Spesifik olarak, oyun deneyimi dört aşamalı bir yaklaşımla sunulur.

Cocos BCX (COCOS) Geleceği

Cocos BCX platformu, içinde yaşadığımız dünyanın koşulları göz önüne alındığında, çalışma alanı olarak gelecekte her zaman yeri olacak bir alanı seçmiştir. oyunculuk Oyun endüstrisinin boyutunu ve ekosisteminde sunduğu fırsatları göstermemize gerek yok. Milyonlarca kullanıcı endüstri oyunlarını büyük bir heyecanla oynuyor. Oyunda satılan ürünler genellikle kullanıcının açgözlülüğüne yenik düştükten sonra tükeniyor. Burada Cocos BCX projesi, bu alanda açılmak için başarılı ve yenilikçi bir platform oluşturdu. Oyunda kullanıcılara sunulan belirli fırsatların diğer oyunlara göre oyuncular için cazip noktalar olduğu söylenebilir. Örneğin oyunda toplanan bazı eşyaların gerçek hayatta ücretli olması, kullanıcılar için bir teşvik etkisi yaratabilir.

Kripto ekosisteminde Decentraland veya Axie gibi dev aksiyon platformları var. Altcoin haberleri, bu sanal gerçeklik oluşturma platformlarında zaman zaman büyük miktarlarda bazı dijital paketlerin satıldığını gösteriyor. Bu, oyun endüstrisindeki son çılgınlığı gösteriyor. Cocos BCX Projesi (COCOS) bunun farkındadır ve sektörün geleceğinde sağlam bir şekilde konumlanmak için adımlar atmaktadır.

Cocos BCX (COCOS) Yorum

Uzmanlar, birçok melek yatırımcının desteğiyle COCOS Coin’in nitelikli ve uzun vadeli bir platform olduğunu kanıtladı. Dijital oyun endüstrisine olan talep ve sektörün giderek kendini geliştirmesi, platformda oyun geliştirme fikirleri olan girişimcilerin COCOS Coin’e yatırım yapma fırsatını artırıyor. Uzman analistlere göre, daha adil bir platform vaadiyle kendi kendini destekleyen altcoin, COCOS Coin, yukarı yönlü potansiyele sahip umut verici bir kripto varlığıdır.

Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Cocos BCX (COCOS) Nereden ve Nasıl Alınır?

Cocos BCX (COCOS)’u güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu