Coinbase’den Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX) Duyurusu – Yükseliş mi Geliyor?

Coinbase, Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX) vadeli işlem sözleşmelerini portföyüne eklemeye hazırlanıyor.

  • Coinbase, Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX) vadeli işlem sözleşmelerini portföyüne eklemeye hazırlanıyor ve 14 Kasım’da (bugün) lansman yapmayı hedefliyor.
  • Bu gelişme, SOL ve AVAX’ın önemini artırması ve traderların dikkatini çekerek piyasa fiyatlarını etkilemesi bekleniyor.

Coinbase Global Inc., Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX) sürekli vadeli işlemlerini Uluslararası borsasına ve Advanced platformuna dahil etme planlarını açıkladı. Bu yeni gelişme, 14 Kasım’da 16:00 (UTC) itibarıyla ve yeni işlem çiftleri için yeterli likidite olması durumunda, SOL-PERP ve AVAX-PERP işlemlerini içerecek şekilde gerçekleşecek.

Bu ekleme, traderlara Coinbase gibi önde gelen bir platformda bu varlıklarla doğrudan işlem yapma imkanı tanıyarak yeni ticaret fırsatları sunacak.

Solana ve Avalanche’ın Coinbase platformuna eklenmesi ticaret faaliyetlerinde bir artışa yol açarak bu piyasa varlıklarının değerini artırabilir. Daha önce VeChain ve VTHO’nun Coinbase listelemeleri ile değerlerinde yaşanan artışlar bu eğilimi göstermişti.

Hem SOL hem de AVAX, şu anda piyasa zorluklarıyla karşı karşıya bulunuyor. Solana, bir büyüme dönemini takiben %8.08’lik bir düşüşle 52.36 dolara gerilerken, Avalanche %11.80’lik bir düşüşle 16.47 dolara geriledi. Coinbase’te bu kripto paralar için yaklaşan sürekli vadeli işlemler ticareti, bu düşüşlerin tersine çevrilmesine yardımcı olabilir ve potansiyel olarak yükseliş eğilimlerini yeniden canlandırabilir.

Coinbase’in SOL ve AVAX’ı listelemesi, bu kripto paralara olan güveni gösterirken, düzenleyici engellere rağmen ilerleme kaydediyor. Bu hamle, aynı zamanda Solana ve Avalanche’ı, Coinbase’in Uluslararası borsasında ve Advanced platformunda öne çıkan dijital para birimlerinden biri haline getiriyor. Coinbase daha önce Bitcoin, Ethereum, XRP ve Litecoin için sürekli vadeli işlemler ticaretini başlatmıştı.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Rus Direktör Nikita Mikhalkov: Microsoft'un Bitcoin Madenciliği Şeytani Bir Komplo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu