CoinMarketCap, Kripto Eğitim Portalı 'CMC Alexandria'yı Başlattı - BTC MAGAZİN

CoinMarketCap, Kripto Eğitim Portalı ‘CMC Alexandria’yı Başlattı

  • CoinMarketCap’in yeni kripto eğitim portalı, sektöre yeni başlayanlar için bütünsel içerik sağlamayı hedefliyor.

Deneyimli kripto piyasaları veri toplayıcı CoinMarketCap (CMC) yeni bir sektöre giriyor – kripto para birimi eğitimi.

CMC ilk olarak 2013 yılında kripto para birimleri için bir fiyat izleme web sitesi olarak adını duyurdu ve sektördeki yatırımcılar için güvenilir veri kaynakları oluşturmada birinci sıraya yerleşti.

Artık, site piyasa verilerinin ötesine bakıyor ve yeni gelenleri kriptoya yönlendirmeye yardımcı olabilecek daha bütünsel eğitim içeriği sağlamayı hedefliyor.

Bir CoinMarketCap temsilcisi şunları söyledi:

“Kripto para birimleri artık bir zamanlar olduğu gibi az bilinen bir şey değil, ancak tamamen benimsenilmiş bir şeyde değil – ortada bir yerde duruyor.”

Bu nedenle site, “CMC websitesinde bulunan herkesi bu yeni teknolojiler hakkında eğiterek” “kripto para birimi devrimini” desteklemek için zaten sahip olduğu kullanıcı trafiğinden yararlanmaya çalışıyor.

Yeni platforma, MÖ ikinci yüzyılın antik İskenderiye Kütüphanesi’ne atıfta bulunularak “CMC Alexandria” adı verildi. CMC’nin eğitim bölümü; bir sözlük, kripto para biriminin temelleri hakkında makaleler, derinlemesine teknoloji incelemeleri ve merkezi olmayan finansa (DeFi) ayrılmış bölümler içermektedir.

Temsilci, DeFi’nin eğitim bölümünde neden bu kadar öne çıktığını yorumlayarak, CoinMarketCap’in kripto para birimi eğitimine ansiklopedik bir yaklaşım sergilerken, aynı zamanda güncel konularda da eğitim vermeyi hedeflediğini açıkladı.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu