COTI Artık Apple Pay ile Satın Alınabilir, Staking 3.0 Başlatıldı - BTC MAGAZİN

COTI Artık Apple Pay ile Satın Alınabilir, Staking 3.0 Başlatıldı

COTI Network, müşterilerinin kendi merkeziyetsiz ödeme çözümlerini ve stablecoinlerini başlatmalarına olanak tanıyan DAG tabanlı bir teknolojidir. COTI token artık ApplePay cüzdanlarıyla satın alınabilir.

COTI, ApplePay aracılığıyla satın alınabilir

COTI Network ekibinin resmi açıklamasına göre, COTI token artık ApplePay ödeme araçlarıyla alınabilir. Bu, COTI’nin Simplex ile yaptığı işbirliği sayesinde mümkün hale geldi.

Simplex, desteklenen tokenler için ödeme seçeneklerinden biri olarak Apple Pay’i eklediğinden, tüm iPhone kullanıcıları birkaç tıklamayla COTI elde edebilir.

COTI Network ekibi sürümden memnun. Ekip bu gelişmenin COTI topluluğunu genişleteceğini ve benimsenmesini artıracağını umuyor:

”Amerikalıların % 45’i bir iPhone’a sahip olduğundan, Apple Pay milyonlarca kişi için popüler bir seçimdir ve artık onunla COTI’yi kolayca ve güvenli bir şekilde satın alabilirler.”

Ayrıca, COTI tokenleri sırasıyla USDT, BTC, BNB, ETH ve WETH ile hem merkezi borsalardan (Binance, Kucoin) hem de merkezi olmayan borsalardan (UniswapV2, SushiSwap) satın alınabilir.

COTI için Staking 3.0 başlatıldı

COTI ekibi, şu anda Simplex ile COTI için banka kartlarının ve banka hesabı ödeme yöntemlerinin piyasaya sürülmesini tartıştığını ekledi.

1 Ocak 2021’den bu yana, COTI stake edilebilir. COTI Networks ekibi, COTI sahiplerini varlıklarını stake havuzlarında “kilitlemeye” teşvik etmek için bir dizi stake etme kampanyası başlattı.

İkinci yinelemesi Staking 2.0 dün kapatıldı. Ekip, tüm meraklıları 1 Mart 2021’de katılımcılara katılmaya başlayan Staking 3.0 kampanyasına COTI staking’e katılmaya davet ediyor.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu