COTI (COTI) Nedir? COTI (COTI) Coin Geleceği ve Yorum 2022

COTI (COTI) Nedir?

COTI (İnternet Para Birimi), kuruluşların kendi ödeme yöntemlerini ve çözümlerini oluşturarak zamandan ve paradan tasarruf edebilmeleri için herhangi bir para birimini dijitalleştirmelerine olanak tanıyan ilk kurumsal düzeyde fintech platformudur. Etkin küresel ticareti kolaylaştırmak için merkezi olmayan (DeFi) ve ölçeklenebilir bir ödeme ağı kurmayı amaçlar.

Geleneksel ödeme yöntemleriyle dağıtılmış defter teknolojisini birleştiren COTI; güvene dayalı, anında ve uygun maliyetli yeni nesil merkezi olmayan bir ödeme çözümü oluşturmayı amaçlamaktadır.

COTI ağ katılımcıları arasındaki tüm ücretlerin dağıtımını ve kararlılığını sağlamak için şeffaf ve adil bir tarife modeli kullanır. Düğüm COTI Manager, insanların ağa bir düğüm operatörü olarak katılmalarını ve her türlü düğümü gerçekleştirmesini sağlar.

Fiyat istikrarlı token üretimi için optimize edilmiş ilk platform olan COTI platformu, şirketlerin son teknoloji fintech yapıları oluşturmasını kolaylaştırarak paradan, veriden ve zamandan tasarruf sağlar. COTI ile kendi stablecoin’inizi ihraç ederek, fonlarınız ve verileriniz üzerinde tam kontrole sahip olabilirsiniz.

COTI, temel katman protokolünün üzerine inşa edilmiş yüksek performanslı bir kripto para birimidir. Bu kripto para birimi, tüm ücretler ve masraflar dahil olmak üzere evrensel bir ödeme aracı olarak kullanılır. Tüm COTI ekosistem ücretleri COTI token ile ödenir.

Geleneksel ödeme yöntemlerinde 25.000 TPS ve popüler blok zinciri terimlerinde 20 TPS ile karşılaştırıldığında 100.000 TPS’nin üzerinde işleneceğine inanılıyor. Token, kullanıcılar ve tüccarlar için tüm araçlarıyla sorunsuz bir şekilde çalışır. Üstelik bu araçların kullanımı oldukça kolaydır. Bununla birlikte, dolandırıcılık gibi kötü durumları önlemek için bir anlaşmazlık çözüm sistemi kullanan ilk tokendir.

Bu, bir aracıya olan ihtiyacı ortadan kaldıran bir tokendir ve COTI işlemleri için bir madenci kullanılır. Token, ödemeler için blok zincirinin toplu olarak benimsenmesi için istikrarlı fiyatlandırma teknolojisini kullanır. Ancak token diğer coinler gibi sabit zaman yerine P2P ödeme sistemi ile anında gerçek para transferi yapmaktadır. Gelişmiş güvenlik ve dağıtılmış defter teknolojisi ile token, tek bir arıza noktasını ortadan kaldırır ve kullanıcılara çeşitli faydalar sağlar.

COTI Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Samuel Falkon
  • Kuruluş Yılı: 2017
  • Toplam Arzı: 2.000.000.000
  • Dolaşımdaki Arzı: 1,050.000.000
  • Piyasa Değeri: ₺ 3.855.159.378,51
  • En Düşük Fiyat: ₺ 1,31
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 10,02

COTI Ücretleri

COTI Network, şeffaf ve adil bir tarife modelini kullanır. Tüm ücretler, tüm nodelar ile toplanır. Ağ, “her iki maliyetin önleme node’ları” ve “güvenilir noktaları” gibi altyapı teknolojilerini destekleme hakkına göre bir dizi koleksiyon maliyeti alır.

Ağ ilk oluşturulduğunda, üretilen tüm token’ların bir kısmı ödemeler için yedek olarak ayrılacaktır. Bu nedenle işlem sırasında ağ ücreti sıfır olarak ayarlanır. Bu süreden sonra, merkezi olmayan yapısı nedeniyle ücretler düşük olacaktır.

Her düğüm, kısmen düğümün kendisi tarafından belirlenen bir ücret alır. Bazı düğümler, iyi hizmet sunduklarını düşünürlerse daha fazla ücret alabilirler. Öte yandan, bazı düğümler daha az ücret alabilir veya hiç ücret almayabilir. Düğümler tarafından belirlenen ücretler adil, halka açık ve genel kurallarla tutarlı olmalıdır. Ağ bir ücret limiti belirledi, ancak minimum ücret yok.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Navcoin (NAV) Nedir? Navcoin (NAV) Geleceği ve Yorum 2022

COTI Coin Yorum

Token, 2022 yılında sürekli aktif olan bir coindir. Bu aşamada sürekli olarak artması ve kullanıcılara daha fazla fayda sağlaması için pek çok çalışma yapmaktadır. Bulunduğu piyasada yerleşmiş bir coindir ve oldukça ilgi görmektedir ve çok yüksek günlük işlem hacmine sahiptir. En büyük alım satım borsası Binance iken, yatırımcılar bu borsaya yaptıkları yatırımlarla çok kazanç elde ettiler. Ancak sunduğu hızlı ödeme süreci ile birçok kişinin dikkatini çekmekte ve yatırım araçları ile çok hızlı hareket etmektedir. Kullanıcılarına sağladığı faydalar için sürekli çalışmak için birçok yatırım aracı kullanır ve hiçbir kullanıcıya zarar vermez.

Öncelikle 2017 yılında kurulan şirketin ve kurucusunun İsrail kökenli olduğunu belirtmek gerekir. Kripto piyasasındaki asıl amaçları, oluşturdukları token ile internetin para birimi olmaktır. Daha açık olmak gerekirse, internetin para birimi olmak söylendiği kadar basit değil, günümüzde paypal gibi şirketler örnek alınabilir. Burada token, güvenli bir blok zinciri altyapısı ile her şeyi şeffaf bir şekilde yaptığını iddia ediyor. Lansmanı yapılan token, 2020 yılında kendi ana ağına taşınarak farklı oranlarda faiz fırsatları sunan bir staking hizmetini hayata geçirdi.

Aynı zamanda, 2021’den beri NFT alanına da katılıyorlar ve bu sorunu güncellemeye devam ediyorlar. Geldiğimiz ancak uzun süreli bir sürece sahip olduğumuz süreçte büyük şikayetleri var. İsrail’deki projenin arkasında, büyük beklentilerin olması gerekir, ancak platformun iyi çalıştığını ve çok sağlıklı olduğunu ve ekibin 20’den fazla isimden oluşması ve yüksek şifreleme yeteneğinden daha büyük olduğunu söylemek doğru olabilir.

COTI Coin Geleceği

Dünyanın en büyük ve borsasında listelenmeyi başarmış, MainNet’i oluşturarak kendi ana ağına taşınmış ve ikinci sürüme hazırlanmakta olan token geleceği için birçok adım attı. Paylaştıkları yol haritalarında 25 sayfalık bir gelecek planları var.

Ayrıca token’nin geleceği ile ilgili paylaştığı yol haritasında resmi medya hesabından şu açıklamayı yaptı. 2021, çalışmalarımızın çoğunun, geniş bayi tabanımıza ve büyüyen kullanıcı tabanımıza teslim edilecek ürünlere dönüştüğü yıl olacak. 2021-2022 sezonu için ilk ve en büyük hedeflerinin token ödemeleri ve ödeme ticaret platformlarının daha iyi çalışmasını ve daha fazla kullanıcıya ulaşmasını sağlamak olduğunu açıkladılar. Ayrıca, VISA’yı kabul eden herhangi bir tüccarın fiat bakiyeleriyle ödeme yapmasına izin verecek bir güncelleme üzerinde çalıştıklarını da bildirdiler.

COTI Nereden ve Nasıl Alınır?

COTI’yi güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu