Counos Coin (CCA) Nedir? Counos Coin (CCA) Geleceği ve Yorum 2022

Counos Coin (CCA) Nedir?

Counos Coin, kripto para birimlerinin yanı sıra çeşitli hizmetler de sunuyor ve bunların hepsi şu anda yayında. Resmi Counos web sitesinde bulunan ana hizmetler, Counos Merkezi Olmayan Borsa, Counos Escrow, Counos Web Cüzdanı, Counos Mobil Cüzdanı ve kripto para birimlerini değiştirmenin en güvenli yolu olan Counos Gateway’dir.

Counos’un hem merkezi hem de merkezi olmayan borsaları var ve büyük kripto para birimleri bu borsalarda listeleniyor. Counos Gateway ile birlikte alışveriş sitelerinde kripto para ve diğer para birimlerinde alışveriş seçenekleri sunuyor. Hem satıcı hem de alıcı için büyük güvenlik sağlıyor.

Herhangi bir ülke, toplum veya ekonomik sistem bir değer yaratma sürecinden geçer. Bu değerleri satın almak için de para birimi oluşturuldu. Bir ülkenin para birimi değerini artırmak için düzenli olarak kullanılıyorsa, o ülke daha güçlü hale gelir.

Counos’un arkasındaki temel fikir budur. Bu fikir, ekonomik bir toplum yaratarak bireyler için iş ve değer yaratma yeteneğini içerir. Finansal sistem bu düşünceyle oluşturulduğundan, bireyler dünyanın her yerinden bu sisteme katılabilirler. Para ve değer bu sistemde dolaşarak yeni fırsatlar yaratır. Sistemde kullanılan para birimleri sistemin belkemiğini oluşturmaktadır.

Sonuç olarak, insanlar arasındaki iletişim kolaylaşır ve değer aktarımı yaygınlaşır. Counos’un amacı bir topluluk ekonomik sistemi yaratmaktır. Bu toplumun üyeleri, değer yaratmak için gerekli araçlarla donatılacaktır.

Blockchain teknolojisi diğer tüm sektörlere yayılmakta ve blockchain çözümleri üretilmeye devam etmektedir. Bazı büyük isimler bile finansal sistemlerini blok zincirine taşımayı düşünüyor. Belki yakında günlük hayatımızda blok zinciri görmeye başlayacağız. Blockchain uygulamaları her geçen gün artarken yeni platformlara olan talep de artıyor.

Counos Coin, bu ihtiyaçların her biri için tek bir platform olmayı kendisine hedef olarak belirlemiştir. Counos platformu 2017’de kuruldu ve 2018’de piyasaya sürüldü. İsviçre merkezli platform, tek bir platformda birden fazla blok zinciri ve kripto para birimi hizmeti sunuyor. Counos’un yaklaşımı bir ulus gibi hareket etmektir. Kullanıcılara ortak bir zeminde buluşma olanağı verin. Bu sayede merkezi olmayan bir ağ oluşturulacak ve yönetim sadece kullanıcılara ait olacaktır.

Counos platformu, yatırımcılar için stablecoin’ler, kripto para birimleri, çevrimiçi finansal hizmetler ve dijital pazar yerleri ile bu sistemin temelini oluşturuyor. Ayrıca Counos, Counos Merkezi Olmayan Borsa, Counos Escrow, Counos Web Cüzdanı ve Counos Mobil Cüzdan hizmetleri de sunuyor. Tüm sistemlerde Counos, sağladığı kripto para birimini kullanacak, böylece kullanılan kripto paraya değer katacak ve uzun vadede değerini koruyacaktır.

CCA, scrypt tabanlı bir kripto para birimidir. Tıpkı Bitcoin gibi, Proof of Work konsensüsüne sahip eşler arası bir ağ üzerinde çalışır. Yine Bitcoin’e benzer şekilde 21 milyon arz ile piyasaya çıktı. CCA’nın hedefi, ödemeler ve finansal işlemler için güvenilir bir seçenek olmaktır. Şu anda, blok başına 1.5 CCA ödülü madenciler arasında dağıtılıyor. 1 bloğun tamamlanması yaklaşık 10 dakika sürer. Ayrıca Bitcoin’den sonra modellenen bir değer deposu olarak tasarlanmıştır.

CCXX, bir banka aracılığıyla satın alınabilen ve yatırılabilen ilk kripto para birimi olarak öne çıkıyor. Kayıtlı İsviçre para birimi, kayıtlı bir ISIN numarasına sahip olduğu için dünya çapındaki brokerler aracılığıyla satın alınabilir. Bilinmeyen madenciler, kayıtlı bir kripto para birimi olduğu için CCXX madenciliği yapamazlar. Madencilik yapmak isteyenlerin KYC adımlarından geçmeleri ve ayrıca güvenilir bir madenci olarak kabul edilmeleri için 500k CCXX’ye sahip olmaları gerekiyor. Counos X’ler ayrıca bahis yapmak için de kullanılabilir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   STEPN (GMT) Nedir? STEPN (GMT) Coin Geleceği ve Yorum 2022

CCU Litecoin’e dayalı yükseltilmiş bir stabilcoin. Her Counos U, 1dolaraa ayarlanmıştır. Bir kripto para ödeme sistemi olarak tanıtılmıştır. Sistemde işlem ücretleri de oldukça düşüktür ve bu da dünyanın her yerine para göndermeyi kolaylaştırır. Ayrıca, Counos borsalarındaki kripto para birimi dalgalanmalarından saklanmak için güvenli bir sığınak olarak kullanılır.

Counos geliştiricileri, Bitcoin ağını çatallayacak ve yeni bir blok zincirinde yeni bir zincir ve ağ oluşturacak. Dolayısıyla Bitcoin sahibi olan herkes aynı miktarda Cbit’e sahip olacaktır. Ayrıca, anahtarlar ve cüzdan adresleri aynı kalacaktır. Cbit birçok borsada listelenmeli çünkü izleyici sayısı çok büyük olacak. Bitcoin’den farklı olarak, Cbit’in arzı maksimum 2 milyar 100 milyon olarak belirlendi.

Şu anda, Bitcoin ağında 18.600,00 BTC çıkarıldı. Cbit için ilk coin sayısı bu sayılarda olacak ancak ağ aktif hale getirildiğinde madenciler için büyük fırsatlar doğacaktır. Diğer kripto para birimlerinin aksine, Cbit madenciliği basit bilgisayarlar kullanılarak yapılabilir. Bu şekilde, madencilik gücü gerçekten dağıtılacaktır.

Counos Coin (CCA) Genel Bilgiler

 • Kurucusu: Pooyan Ghamari
 • Yayınlanma Yılı: 2017
 • Blok Zinciri: Blockchain
 • Toplam Arzı: 21,000,000,000,000
 • Dolaşımdaki Arzı: 16,986.060.000.000
 • Piyasa Değeri: ₺ 2,168,581,172,915
 • En Düşük Fiyat: ₺ 0.1276
 • En Yüksek Fiyat: ₺ 1,095.29
 • Proje Amacı: Güvenilirlik açısından küresel finansal işlemler ve ödemeler için en yüksek standartları sağlar.

Counos Coin (CCA) Geleceği

Uzmanlar, Bitcoin ve Ethereum gibi kripto para birimlerinin, protokollerine dayalı olarak birçok altcoin ile birlikte yıl boyunca keskin düşüşler gördüğüne dikkat çekiyor. Counos, diğer tüm ekosistemlerden bağımsız olarak çalışır ve piyasadaki oynaklığı nötralize ederek yatırımcılarını korur. Counos, bunu bankalardaki dijital sermaye rezervleri aracılığıyla başarmayı planlıyor.

Counos platformu değişmez protokolü, kullanıcı güvenliği özelliğine sahiptir. Resmi web sitesindeki verilere göre platformun dört temel para birimi: Counos Coin, Counos Cash, Counos Silver ve Counos Gold. Bu kripto para birimlerinin farklı işlevleri ve özellikleri vardır.

Counos Coin (CCA) Yorum

Counos Platformu, Counos kullanıcılarının karmaşık çevrimiçi finansal ihtiyaçlarını karşılayan çok çeşitli finansal hizmetlere sahip çevrimiçi eşler arası bir platformdur. Platform, dünyadaki en yenilikçi kripto para birimlerinden bazılarını sunuyor. Sunulan kripto para birimlerinin yüksek güvenlik ve teknik standartlarına ek olarak platform, gelişmiş bir fiyat istikrarı politikası uygulayarak kullanıcılara önemli bir katma değer ve dolayısıyla fiat para birimlerine karşı rekabetçi bir alternatif çözüm sunuyor.

Counos Coin (CCA) Nereden ve Nasıl Alınır?

Counos Coin (CCA)’i güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:

 • KuCoin
 • LBank
 • Dex-Trade
 • Alterdice
 • P2PB2B

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu