Crown (CRW) Nedir? Crown (CRW) Geleceği ve Yorum 2022

Crown (CRW) Nedir?

Crown, 2014 senesinde bir Avrupa ödeme ve yatırım aracı olan CRW coin olarak piyasaya sürüldü. O zaman, Bitcoin piyasadan satıldı. Bu nedenle, uzmanlar başarılı olmasını beklemiyorlardı. Ekip daha sonra vizyonlarını yeniden formüle etti.

Crown’u yalnızca ana dijital token (CRW olarak da bilinir) olarak değil, aynı zamanda yeni finansal uygulamalar oluşturmak ve çalıştırmak için kendi kendini destekleyen bir blok zinciri platformu olarak oluşturma yaklaşımını yeniledi.

Bitcoin’e dayanan ilham verici bir dijital token olan Crown (CRW), çeşitli ürün ve hizmetler için ödeme yapmak için kullanılabilir. Ayrıca, çeşitli çevrimiçi borsalar aracılığıyla diğer altcoinler için takas edilebilir.

CRW Platform, veri bütünlüğünü kanıtlamak ve bulut işinden çeşitli uygulamalara kadar çeşitli projeler için bir destek yapısı olarak bir ödeme hizmeti olarak kullanılabilir. Crown blok zinciri platformu, yeni finansal uygulamalar için ölçeklenebilirlik ve hata toleransı sağlamak için birden fazla güvenli sunucu veya teşvik edilmiş düğüm kullanır.

CRW topluluğu üyeleri, ağın korunmasına yardımcı olurken CRW token’ları kazanmak için kendi teşvik edilmiş düğümlerini oluşturabilir. CRW ekibi, platformun operasyonlarının tüm yönlerini etkileyen iki temel ilkeye dayandığına inanıyor: bütünlük ve şeffaflık.

CRW ağı, 2014 yılının ortalarında Filip Major ve Jan Brody tarafından kuruldu. Ekip, diğer birçok geliştirici, tasarımcı ve danışmanın yanı sıra baş geliştirici olarak Artem Brazhnikov ve test yöneticisi olarak Chris Kable’ı içeriyor.

CRW ekibi, konseptini gelişme ve bağımsızlığı sağlayan öz-yönetim kavramı etrafında dönüştürmek için 1229 Tron Masternodes ile birlikte çalışıyor.

CRW gibi platformları yönetmek çok zordur çünkü platformun giderek daha fazla düğümü vardır. Bir düğümün en önemli görevlerinden biri eşsiz veri güvenliği sağlamaktır. Bir kullanıcı, CRW token kazanmaya devam ederken bu sunuculardan birini kurup çalıştırarak topluluğun büyümesine yardımcı olabilir.

Crown altyapısı, ağı oluşturmak ve sürdürmek için iki ana düğüm türü kullanır. Sistem Düğümleri ve Çekirdek Düğümleri. Bu adanmış sunucuların her biri benzersiz bir şekilde oluşturulmuştur ve önemli işlevleri yerine getirir. CRW Masternode’lar, sürekli bilgi güvenliği hizmetleri ve ağa ek işlevler sağlayan özel olarak tasarlanmış sunuculardır.

CRW Platform’a önemli bir bilgi işlem gücü sağlarlar ve defterin kopyalarını tutarlar. Bu kopyalar gerektiğinde web üzerinden dağıtılabilir. Masternode’lar esasen Crown ağını stabilize eder ve onu güvenli ve verimli tutar.

Masternode’lar bunu, defteri takip ederek ve ultra hızlı “InstantX” işlem formatı ile yıldırım hızında işlemleri onaylayarak yapar. Masternode’un çalışması için 10.000 CRW depozito gerekir. Crown Sistem Düğümleri, işlem doğrulama dışında belirli Crown web hizmetlerini barındıran boş kabuk sunucularıdır.

CRW Platform, topluluk üyeleri tarafından oluşturulan yeni finansal uygulamaları barındırmak için bu sistem düğümlerini kullanır. Ayrıca uygulamaları bir API (uygulama programlama arayüzü) aracılığıyla Crown Platformuna bağlamak için kullanılırlar.

Sistem düğümleri, çok esnek olmaları ve kullanıcılar ile blok zinciri arasında bir arayüz görevi görmeleri bakımından ana düğümlerden farklıdır. Sistem düğümünün çalışması için genellikle 500 CRW depozito gerekir. Sistem düğümleri, barındırmak için ana düğümlerden önemli ölçüde daha az CRW gerektirir ve bu da onları yüklemeyi daha kolay ve daha ucuz hale getirir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   DigitalBits (XDB) Nedir? DigitalBits (XDB) Coin Geleceği ve Yorum 2022

Crown sistem düğümleri, blok zinciri kullanıcıları tarafından oluşturulan çoklu uygulama hizmetleri için istikrarlı bir platform sağlar. Topluluk üyeleri, herhangi bir yasal finansal uygulamayı barındırmak için bu sunucuları kullanabilir. Crown masternode’ları InstantX’e güç sağlar.

Bu özellik, Crown kullanıcılarının başkalarıyla görüşürken anında CRW göndermesine veya almasına olanak tanır. Her iki taç düğümü, tüm CRW işlemlerini doğrulamak için birlikte çalışır. Bu işbirlikçi yaklaşım, düğüm operatörü onu değiştirmeye çalışsa bile ağların güvenliğini sağlar.

Crown (CRW) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Joseph Boehm
  • Yayınlanma Yılı: 2014
  • Blok Zinciri: Blockchain
  • Toplam Arzı: 42,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 30,539,765
  • Piyasa Değeri: ₺ 7,048,199
  • En Düşük Fiyat: ₺ 0.1289
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 7.72
  • Proje Amacı: Crown, 2014 yılında Bitcoin forku ve bu kripto para birimine bir alternatif olarak piyasaya çıktı.

Crown (CRW) Geleceği

CRW Coin, piyasaya yeniden girmek için mümkün olan her yolu denedi. Bugün NFT piyasasında da kullanılabilen kripto paramız ne yazık ki hiçbir zaman istenilen sonucu alamadı ve şanssız kripto para olarak biliniyordu. CRW Coin’in geleceği hakkında benzer şeyler duyabilirsiniz. Gelecekte işler değişirse, hala hızlı bir yükseliş eğilimi potansiyeli varken, olasılığın çok düşük olduğunu bilmelisiniz.

Crown’un orta ve uzun vadeli yol haritaları, blok zinciri teknolojisinin kitlesel çekiciliğini ve kullanılabilirliğini sağlayan ilk proje olmayı hedefliyor.

Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu unutmamalı, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Crown (CRW) Yorum

CRW Coin, piyasaya çıktığı ilk günlerde farklı bir kripto para birimi olarak dikkat çekmeyi başardı. Ancak birçok kripto yorumcusu, CRW Coin’in Bitcoin karşısında hiçbir şansının olmadığını ve bu nedenle Avrupa pazarında fazla söz sahibi olmayacağını savundu. Bu düşüncelerin doğru olduğu ortaya çıktı. Bu süreçten sonra CRW Coin ve değişen platformu kendini tamamen değiştirdi ancak yine de popüler kripto para birimleri arasında yerini alamadı.

Bu nedenle CRW Coin incelemeleri bugün hala aynı. Buna rağmen zaman zaman yatırımcılarını memnun etmeyi başarıyor. Bu yüzden hala arkasında binlerce takipçisi var. Ancak süreci detaylı olarak incelediğimizde kripto para birimimizin hiçbir zaman istenilen seviyeye gelmeyeceğini açıkça görebiliyoruz. Yaşlanma teknolojisi de bunun kanıtı olarak gösteriliyor.

Crown (CRW) Nereden ve Nasıl Alınır?

Crown (CRW)’u güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu