CryptoQuant: Bitcoin Ayı Piyasasında Değil - BTC MAGAZİN

CryptoQuant: Bitcoin Ayı Piyasasında Değil

CryptoQuant analitik firması, birçok insanın düşündüğünün aksine, lider kripto para birimi Bitcoin’in şu anda bir ayı piyasasında olmadığını söyleyen bir tweet yayınladı.

Kısa vadeli veriler ayı piyasası olmadığını gösteriyor

Bitcoin MVRV oranı, BTC fiyatının 2017’deki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000$’dan sonra olduğu kadar düşmediği için henüz bir ayı piyasasının gelmediğini gösteriyor.

MVRV, piyasa değeri-gerçekleşen değer oranı anlamına gelir. Bir varlığın piyasa kapitalizasyon değerinin gerçekleşen kapitalizasyonuna oranını gösterir.

Analitik sağlayıcı tarafından paylaşılan veriler, mevcut geri dönüşün Bitcoin için bir ayı piyasası olmaktan ziyade birikim yapmak için iyi bir fırsat olarak kullanılabileceğini gösteriyor.

“Kısa vadeli veriler, destekte test olasılığı, alış fırsatı sunuyor.”

Balinalar satıyor, yeni BTC cüzdanları ortaya çıkmıyor

Future Fund LLC’nin yönetici ortağı ve aynı zamanda eski Goldman Sachs Varlık Yönetimi CIO’su olan Gary Black, geçtiğimiz günlerde Bitcoin’in Nisan’ın en yüksek seviyesi olan 63.400 $’dan yüzde 52 düştüğünü tweetledi.

Finans kurumları Bitcoin’lerini Coinbase Pro aracılığıyla satıyor ve giriş 2021’de en yüksek seviyeye ulaştı. Bu arada, yeni kurulan cüzdanların sayısı yeni büyük düşüşler yaşadı.

Bununla birlikte, CryptoQuant tarafından sağlanan veriler, 1.000 ila 10.000 BTC tutan cüzdanların yakın zamanda 57.000 BTC aldığını gösteriyor.

Yine de Back, tweet dizisinde, hisse senetlerinden beş kat daha volatil olmasına, içsel bir değer desteğine sahip olmamasına ve boğalar tarafından enflasyondan korunma olarak teşvik edilmesine rağmen Bitcoin’i elinde tutmaya devam ettiğini yazdı.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu