Devasa Balina İşlemleri Gören Dogecoin (DOGE) Yükselişe Geçti!

Dünyanın en büyük memecoini şu anda art arda ikinci gün %10’dan fazla kazanç elde ediyor! Yazım zamanı itibariyle, DOGE, 10 milyar doların üzerinde bir piyasa değeri ile 0.07794 dolar fiyatla %18.73 artışla işlem görüyor.

Böylelikle, DOGE fiyatı on hafta içinde ilk kez 0,07 doların üzerinde işlem görüyor. Son DOGE fiyat rallisi, büyük balina işlemlerinin ortasında geldi. Zincir üstü veri sağlayıcısı Santiment’e göre, her biri 100.000 doların üzerinde değere sahip 420’den fazla DOGE balina işlemi gerçekleşti. Ayrıca Dogecoin (DOGE) için işlem hacmi şaşırtıcı bir şekilde 1,18 milyar dolara ulaştı. Santiment’e göre:

Dogecoin, son birkaç gün içinde Ethereum’un kendi kırılmasının ucunda 10 hafta içinde ilk kez 0,072 doların üzerine çıktı. Hem DOGE balina işlemleri hem de işlem hacmi Ağustos seviyelerine yükseldi. Memecoinler ayrıldığında piyasalar genellikle kutuplaşır.

Bazı piyasa analistleri, son Dogecoin (DOGE) rallisinin, Bloomberg’e göre Elon Musk‘ın Twitter anlaşmasını bu hafta sonuçlandırması muhtemel olduğu için geldiğine inanıyor. Bu nedenle, Dogecoin topluluğu, anlaşmanın Twitter’da DOGE işlemlerinin önünü açabileceğine seviniyor olabilir.

Twitter anlaşması muhtemelen Cuma günü kapanacak. Dogecoin’in benimsenmesinin bu anlaşmadan sonra büyük bir destek alması bekleniyor. Twitter Blue için Dogecoin Tip Jar & Doge Ödemeleri Yakında?

DogeDesigner

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Weiss Ratings 2019 Öngörüleri : Ripple, Cardano, Holochain, EOS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu