Diamond Coin (DMD) Nedir? Diamond Coin (DMD) Geleceği ve Yorum 2022

Diamond Coin (DMD) Nedir?

Diamond Coin (DMD), kullanıcıların dünya çapında anında, güvenli ve sıfıra yakın işlem oranlarıyla para transfer etmelerini sağlayan merkezi olmayan açık kaynaklı bir dijital para birimidir.

Diamond Coin, finansal özgürlük, yüksek garantili gelir ve güvenli yatırım sağlamak amacıyla 13 Haziran 2013’te piyasaya sürüldü. DMD Coin, özellikle Q oranında saldırılara karşı mükemmel direnç sunar.Ancak, kombinasyonun PoW ve PoS ilkeleri üzerinde çalıştığı kanıtlanmıştır. PoS ve Master Node üzerinde çalışan merkezi olmayan bir token’ıdır. Bu özellik, DMD Coin’i en güvenli para birimlerinden biri yapar.

Diamond Coin (DMD), kullanıcıların dünya çapında anında, güvenli ve sıfıra yakın işlem oranlarıyla para transfer etmelerini sağlayan merkezi olmayan açık kaynaklı bir dijital para birimidir. DMD olarak bilinen Diamond Coin, kullanıcılarına parasal özgürlük ve garantili yüksek yıllık gelir ile güvenli bir yatırım sağlamak amacıyla 13 Haziran 2013 tarihinde piyasaya sürüldü. Diamond (DMD), Q saldırılarına karşı mükemmel bir dirence sahip olduğu kanıtlanmış olan birleşik PoW/PoS ilkesiyle çalışır.

Diamond Coin (DMD) Haziran 2013’te piyasaya sürüldü, ancak bir süre sonra geliştiriciler projeden ayrıldı. Aralık 2013’ün sonlarında, DMD Diamond Foundation projeyi devraldı ve ardışık yazılım sürümleri ve DMD etkin hizmetlerin oluşturulmasıyla sonuçlandı. 2013’teki lansmanından bu yana Diamond (DMD) hızlı bir şekilde büyümeye devam etti ve şu anda kripto pazarındaki en eski PoS paralarından biri. Diamond Foundation’ın (DMD) şu anda 5 çekirdek üyesi var: Aleksander Mesor (CEO), Helmut Siedl (CVO), Christian Knoepke (CTO), Ivan Vidovic (COO), Stepan Shveicar (CRO).

Diamond (DMD), Proof-of-Stake ve masternodlar üzerinde çalışan tamamen merkezi olmayan bir kripto para birimidir ve onu piyasadaki son derece güvenli ve güvenli token’lardan biri yapar. Diamond (DMD), yalnızca servet depolamak için kullanılan bir kripto para birimi değil, aynı zamanda iyi bir pasif gelir kaynağı olarak da kabul edilebilir. PoS ve Masternode’ların sürdürülebilir getiri oranı %20’nin üzerindedir ve bu da onu harika bir yatırım seçeneği haline getirir. Diamond (DMD), piyasadaki diğer kripto para birimlerine kıyasla süper hızlı, verimli ve çok çevre dostudur.

Elmaslar (DMD) çok güvenli, değerli ve nadir bir kaynaktır ve bu da onu şu anda piyasada bulunan diğer kripto yatırımlarına harika bir alternatif haline getirir. Büyüyen bir topluluk ve yalnızca yaklaşık 4,38 milyon DMD’lik kaynaklarla, kripto borsa pazarında satın alma baskısını sürdürebildi. Diamond, en son yüzde 25’lik görünürlük ile üstün güvenlik ile birleştirilmiş ana düğüm teknolojisi üzerinde çalışır.

PoS, ağın işlemleri onaylamasına ve doğrulamasına izin vererek dolandırıcılığı önleyen bir mekanizmadır. Staking’den kar elde etmek için kullanıcının Diamond Wallet’tan DMD coin’e sahip olması gerekir. Ayrıca cüzdanı ağa bağlı tutacaktır.

Cüzdandaki her DMD token’ı faiz kazanır. Bu, yeni bir DMD token’ı oluşturur. Bu yeni paralar, DMD ağına verdiğiniz destek için size bir şükran işareti olarak verilmektedir. DMD token’ları, PoS mekanizması kullandığı için doğrudan çıkarılamaz. Ancak Diamond dijital para birimlerinin dolaylı madenciliği Diamond Multipool aracılığıyla yapılabilir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   ICON (ICX) Nedir? ICON (ICX) Geleceği ve Yorum 2022

Diamond Multipool, kullanıcıların diğer kripto para birimlerini çıkarmasına izin veren özel donanım kullanır. Ödemeler daha sonra DMD Paralarına dönüştürülür. Daha sonra Diamond Wallet’a aktarılır. Diamond Multipool’da madencilik NiceHash aracılığıyla yapılır. Masternode hala DMD ağına bağlı. DMD’ler, hızı artırmak için belirli görevleri gerçekleştiren bilgisayarlardır.

Masternode’un iki ticaret seçeneği vardır. Bunlar hızlı işlemler (QuickTX) ve karma işlemlerdir (MixTX). Normal işlemlerde, transferlerin ve ödemelerin onaylanması 2,25 dakikaya kadar sürerken, BTC ile 10 dakikaya kadar sürebilir.

Hash işlemi sırasında, ilk miktar, DMD cüzdanına yerleşik token mikseri yardımıyla token yığınlarına dönüştürülür. MixTX, kaynak adresi bulmayı ve izlemeyi zorlaştırır. Kullanıcıların Masternode’ları çalıştırmak için minimum 10.000 DMD bakiyesine sahip olması gerekir. Ayrıca sabit bir IP adresine sahip olmalıdır.

Diamond Coin (DMD)Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Cormac Kinney
  • Yayınlanma Yılı: 2013
  • Blok Zinciri: Blockchain
  • Toplam Arzı: 4,380,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 3,708,742
  • Piyasa Değeri: ₺ 148,655,531
  • En Düşük Fiyat: ₺ 20.52
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 70.29
  • Proje Amacı: Dünyanın her yerinden herkesin anında, güvenli ve neredeyse ücretsiz olarak para göndermesini sağlayan bir kripto para birimidir. Eski Diamond Coin (DMD), Proof-of-Work ve Proof-of-Stake’in bir kombinasyonuna dayanıyordu.

Diamond Coin (DMD) Geleceği

Diamond topluluğu, Diamond Coins’in (DMD) 5 yıllık geliştirilmesinde ve herhangi bir çevrimiçi dolandırıcılık sorununun olmamasında açıkça görülen, token geliştirmek için sürekli çalışan küçük bir adanmış üyeler grubudur. Artan piyasa talebi ve istikrarlı DMD coin arzı ile kripto piyasasındaki en değerli coinlerden biri haline geldi. Güvenli, hızlı ve güvenilir özellikleri ile DMD, şu anda kullanıcılar için en iyi yatırım seçeneklerinden biri ve oldukça iyi yıllık getiriler sunuyor.

Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu unutmamalı, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Diamond Coin (DMD) Yorum

Diamond Coin (DMD) tarafından çizilen fiyat çizelgeleri incelendiğinde şaşırtıcı olmayan normal bir yol ortaya çıkıyor. platformu yüksek hız ve performans sunar. Doğrulayıcıların seçimini destekleyen, devredilmiş bir hisse kanıtına sahip ilk konsensüs blok zinciridir. Ayrıca, düşen ve düşen token’ları dolaştıran benzersiz bir mekanizmaya sahiptir.

Diamond Coin (DMD) Nereden ve Nasıl Alınır?

Diamond Coin (DMD)’i güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu