Dogecoin Artık Japonya’nın En Büyük Borsasında Listeleniyor

Borsanın Twitter’dan duyurduğuna göre Dogecoin artık FTX Japan’da mevcut. En iyi kripto borsası, web sitesinde, 5 Temmuz 2022 Salı gününden itibaren fiziksel işlemlerinde (satış ofisleri/borsalar) ve sürekli işlemlerinde Dogecoin’i kullanmaya başlayacağını belirtti.

Resmi web sitesine göre:

Fiziksel işlemlerimizde (satış ofisleri/borsalar) ve sürekli işlemlerimizde DOGE’yi 5 Temmuz 2022 Salı günü saat 11:00’den itibaren ele almaya başlamayı planlıyoruz. DOGE, Shiba köpeği motifli benzersiz bir kripto paradır ve değer kazanmış bir kripto varlığıdır. Son yıllarda çok popüler. Haberlerde sıkça duyulan bu DOGE’yi gelecekte FTX Japan’da kolayca takas etmek mümkün olacak. FTX Japan, Dogecoin’in sürekli ticaretini gerçekleştiren tek yerel borsadır, bu yüzden lütfen bundan yararlanın.

FTX

Dogecoin’in 2020’de ün kazanmasının ardından, sayısız kripto para borsasında sayısız listelemede destek gördü. Temmuz 2020’de OKEx, sürekli bir DOGE/USDT çifti listeleyerek spot marj ticaretinde Dogecoin ticaretini desteklediğini belirtti. Aynı ayda Bitfinex, bir milyon “normal” DOGE’yi temsil eden MegaDogecoin’in (MDOGE) listesini duyurdu.

Geçen yıl ve şimdiki yıl, Dogecoin’in Coinbase ve Bitso gibi diğer büyük borsalarda listelendi. Dogecoin vadeli işlemleri de Kraken borsasına ulaştı.

Dogecoin balinalardan satın alma baskısı ile karşı karşıya

WhaleStats’a göre Dogecoin, son 24 saat içinde en büyük 1000 BSC balinası arasında en çok satın alınan 10 varlık arasında yer aldığı için en iyi BNB balinalarından satın alma baskısı ile karşı karşıya kaldı.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Shiba Balinaları 400 Milyon Dolarlık Satış Gerçekleştirdi

4 Haziran’da, WhaleStats’a göre 71. sırada yer alan büyük bir BNB balinası “Martian Manhunter” 1.256,188 $ değerinde 18.800.433 DOGE satın aldı.

Dogecoin (DOGE) %3,32 artışla yayınlandığı sırada 0,068$’dan işlem gördü.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu