Dogecoin Destekçisi Elon Musk Dünyanın En Zengin İnsanı Unvanını Kaybetti

Dogecoin hayranı Elon Musk, dünyanın en zengin insanı unvanını Fransız moda kralı Bernard Arnault’ya kaptırdı. Şu anda, her biri sırasıyla 185,4 milyar dolar ve 185,3 milyar dolar değerinde servete sahip. 

134,8 milyar dolarlık servetiyle Hintli kömür kralı Gautam Adani üçüncü sırada yer alıyor. Amazon’un kurucusu Jeff Bezos’un serveti 115 milyar dolar. Berkshire Hathaway’in CEO’su ve kripto para birimlerini en sert eleştirenlerden biri olan Warren Buffett, 107 milyar dolarlık servetiyle aynı zamanda dünyanın en zengin beş kişisi arasında yer alıyor.

Yıldan bugüne %57’lik şaşırtıcı bir düşüş yaşayan Tesla’nın hisselerinin korkunç performansı nedeniyle, Musk’ın serveti büyük zarar gördü.

Musk, Tesla ile birlikte, insan beynini bilgisayarlara ve roket şirketi SpaceX’e bağlamak için ultra yüksek bant genişliğine sahip beyin-makine ara yüzleri yaratan bir girişim olan Neuralink’in CEO’sudur.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Bitcoin Çöküşü Kripto Piyasasında 300 Milyon Dolarlık Tasfiye Dalgası Yarattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu