Dogecoin (DOGE) Balinası 9 Yıl Sonra Harekete Geçti

Whale Alert kripto takipçisi, yaklaşık dokuz yıl sonra uyanan, hareketsiz bir Dogecoin cüzdanı hakkında bilgi verdi. Cüzdan, şu anda 338.661 dolar olarak değerlendirilen 2.374.814 DOGE içeriyor.

Dogecoin, BT mühendisleri Billy Markus ve Jackson Palmer tarafından 2013 yılında Bitcoin‘de bir parodi olarak yaratıldı. DOGE ayrıca Proof of Work protokolünde ve Litecoin ile birlikte çıkarılır. DOGE’nin en etkili hayranı Elon Musk’ın nihayet Twitter’ı satın almasıyla Dogecoin yeniden moda oldu ve topluluk ondan Dogecoin ödemeleri eklemesini bekliyor. Bu arada, yukarıda bahsedilen kadar eski olmayan balinalar çok daha aktif hale geldi ve büyük miktarlarda DOGE taşıyor.

1 Kasım’da Elon Musk, Twitter logolu bir tişört giyen Shiba Inu köpeğiyle bir Cadılar Bayramı fotoğrafı yayınladı. Topluluk, Dogecoin ödemelerinin yakında entegrasyonuna dair bir ipucu olarak algıladı. Şimdi, doğrudan DOGE’yi entegre etmeyi isteyip istemediği veya Dogecoin geliştirici ekibiyle bu konuda çalışıp çalışmadığı sorulduğunda, Musk bir göz emojisi tweetledi.

Dogecoin çevresindeki topluluk, Musk’ı uzun süredir bahsettiği şeyi yapmaya, DOGE’yi Twitter’ın para birimi haline getirmeye çağırdı.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   CTO Dan Larimer İstifa Ederken, EOS %30 Düştü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu