Dogecoin (DOGE) İşlemleri Artıyor

Dogecoin’in yaratıcısı, metrik son 24 saat içinde aniden neredeyse 70.000 operasyona ulaştığı için zincirdeki işlem sayısındaki büyük artışı vurguladı.

Doge‘daki işlem sayısındaki artışı, kripto para piyasasının beklenmedik şekilde toparlanması izledi, hafta sonu işlem seansı sırasında Ethereum ve Bitcoin yükselişteydi.

https://twitter.com/BillyM2k/status/1548694000931983363?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1548694000931983363%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fu.today%2Fdogecoin-transactions-are-spiking-as-crypto-market-recovers

DOGE‘nin fiyat performansına gelince, meme coin değeri sok 24 saatte %3,39 değer kazandı, bu da böylesine değişken bir varlık için hafif bir kazanç. Dogecoin ağındaki işlem sayısındaki artışın arkasındaki potansiyel neden, balinaların artan aktivitesi olabilir. Piyasanın bazı toparlanma belirtileri göstermesiyle, balinalar potansiyel bir toparlanma koşusu öncesinde potansiyel olarak daha fazla DOGE yatırıyor. Son beş ayda ilk kez Dogecoin, hareketi sırasında piyasada potansiyel bir geri dönüş göstererek daha yüksek bir dip oluşturdu.

Ağdaki işlem sayısındaki büyük artış, balinalar potansiyel olarak fonlarını soğuk cüzdanlardan döviz adreslerine taşımaya başlayabileceğinden, piyasada yaklaşan satış baskısının bir işareti olabilir. Bu durumda, Dogecoin’in küçük toparlanma koşusu, piyasada satış baskısında başka bir ani yükselişi emebilecek fazla bir hacim olmadığı için neredeyse anında sona erecektir. Meme coin, Mayıs 2021’de bir ATH’ye ulaştıktan sonra bir yıldan fazla bir süredir keskin bir düşüş trendinde hareket ediyor. Yazım zamanında, Dogecoin 0.066 dolardan işlem görüyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Bu İki Altcoin Ethereum'dan Daha Güçlü Balina Birikimi Görüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu