Dogecoin (DOGE) Ödemeleri Binlerce Mağazaya Yayılıyor

Tüccarlar için büyük bir yazılım sağlayıcısı olan BigCommerce, iki kripto ödeme hizmeti olan BitPay ve CoinPayments ile stratejik bir ortaklığa girdi. BigCommerce hizmetlerini kullanan on binlerce şirketin, üçlü ittifakın bir parçası olarak kripto işlemlerini kabul edip işlemesi bekleniyor.

Bitpay ve CoinPayments hizmetlerinin uygulanması, tüccarların Dogecoin, Shiba Inu, Ethereum ve tabii ki Bitcoin gibi en popüler kripto para birimlerini kabul etmelerini sağlayacak. Bu, hem kripto ödemeleri yeni başlayanlar hem de çeşitli mekanlar tarafından ödeme aracı olarak giderek daha fazla kabul gören kripto para birimleri için bir başka önemli adımdır. BigCommerce’de halk, birçok ülkede on binlerce mağazanın mal ve hizmetleri için ödeme yapabilecek. Örneğin, BigCommerce müşterileri arasında Reebok, Vodafone ve American Apparel gibi şirketler var. Tüccarlar arasında farklı alanlara ve ilgi alanlarına sahip birçok özel pazar yeri var.

Dogecoin Davası

DOGE, giderek daha fazla tüccar tarafından kabul edilirken ve kendisini tam teşekküllü bir ödeme seçeneği olarak onaylarken, kripto para birimiyle ilgili yasal tutkular ivme kazanıyor. Geçen hafta, Elon Musk ve şirketlerine karşı DOGE pump iddiasıyla açılan 258 milyar dolarlık davaya, Musk’ın The Boring Company’si de dahil olmak üzere yedi yeni yatırımcı-davacı ve altı yeni sanığın eklendiği ortaya çıktı. Dogecoin’in kurucu ortağı Jackson Palmer da eksantrik milyarderin kınamasına katılarak Musk’ı kendi kişilik kültünü yaratmak için kripto para topluluğunu sömürmekle suçladı.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Vitalik Buterin, Ethereum'un Bir Sonraki Büyük Adımına İşaret Etti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu