Dogecoin (DOGE) Yükselişe Devam Ediyor

Kripto dünyasının ana memcoini ve Elon Musk’un en sevdiği kripto para birimi Dogecoin, bugün %15’lik bir fiyat artışı yaşadı. DOGE’nin %16’dan fazla büyük bir büyüme gösterdiği çalkantılı bir Pazar gününün ardından Pazartesi günü ara vererek, Salı günü yükselişine devam etti.

Dogecoin (DOGE) Yükselişe Devam Ediyor 2
Kaynak: TradingView

%15’lik bir artışla başlayan DOGE, şimdi umutsuzca 0,087 $ fiyat seviyesini aşmaya çalışıyor. Dogecoin bu engeli aşar ve fiyatı elinde tutarsa, sahipleri ve meraklıları, kripto piyasasının genel durumunu göz önünde bulundurarak en sevdikleri kripto paranın daha da büyümesini görebilirler.

Kripto alanındaki birçok kişi, DOGE’nin mevcut büyümesini, iddia edilen Dogecoin meraklısı topluluğundan bir Katman 2 çözümünün piyasaya sürülmesine bağlıyor. Ancak, bu tür girişimler kendilerini temsil ettikleri gibi olmadığı için son derece dikkatli olunmalıdır.

Kendilerini orijinal Dogecoin ile ilişkilendiren dolandırıcılık projeleri çevrimiçi olarak görünmeye başladı. O dönemde geliştiriciler ve Dogecoin topluluğu, herkese DOGE ön eki ile çeşitli zincirlerden uzak durmaları konusunda uyarılarda bulunarak orijinal paraları köprüler üzerinden sarmayı teklif ediyordu.

DOGE’nin mevcut büyümesi, sahte projeler tarafından yapılan bu tür duyurularla kışkırtıldıysa, belki de doğası gereği yapaydır. Endişeli DOGE meraklıları, bu tür projelerin, ihtiyaç duydukları bilgileri yaymaları ve şüpheli olmayan kullanıcıları yanlış yönlendirmeleri için kripto etkileyicilerine ödeme yaptığını bildirdi. Bir hatırlatma olarak, bilgi kaynaklarınız arasında bu tür durumlar varsa son derece dikkatli olun ve kullandığınız kaynaklara karşı tutumunuzu yeniden gözden geçirin.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Bitcoin'in Düşüşünden En Çok Bu Altcoinler Etkilendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu