Dogecoin’in En Dişli Rakibi Shiba Inu Artık Almanya’da!

Almanya merkezli finansal hizmet sağlayıcısı Vivid Money, SHIB’ye desteğini açıkladı. Shiba Inu’nun platformunda kullanıma sunulmasının yanı sıra, son bir tweet’te Shiba Inu topluluk üyeleri için çifte geri ödeme ve ödül programından da bahsetti.

Shib topluluğu odaklı bir Twitter hesabı olan Shibainuart, gelişme ile ilgili açıklamada bulundu:

“Dün @vivid_en ile harika bir sohbet ettim ve Visa Card’a kaydolan #SHIB AB topluluğu için özel olarak harika bir kart teklifi sunuyorlar. Ayrıntıları ve bağlantıyı birazdan burada paylaşacağım. SHIB’yi kendi platformlarında listelenen varlıklarından biri olarak da satın alabilirsiniz.”

Bir başka olumlu haberde, dünya çapında 10.000 üyeye özel VIP kripto para kredi kartı olan bitcoinblack, Shiba Inu’yu (SHIB) destekliyor. Kart sahibinin kriptosu ile güvence altına alınan kart, lüks mal ve hizmetlerin yanı sıra benzersiz üyelere özel deneyimler dünyasına açılan bir kapı olarak kabul ediliyor.

Bitcoinblack premium kredi kartı, üyelerin Bitcoin‘lerini ve Shiba Inu da dahil olmak üzere diğer büyük kripto para birimlerini harcanabilir paraya dönüştürmelerine olanak tanıyor. Visa’nın dünya çapında kabul edildiği her yerde üyeler için herhangi bir harcama kısıtlaması yok.

Shiba Inu, TREAT’ı tanıttı

Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, bir blog yazısında Shibarium, SHI ve Shiba Inu Metaverse ile ilgili beklentilerini paylaştı.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Tether, Piyasa Değeri'ne 2.4 Milyar Dolar Ekledi

Shiba Inu geçtiğimiz günlerde Katman 2 Shibarium içindeki doğrulayıcıların ve süreçlerin üretimi için 20 milyon BONE tahsisini ayıran DAO oylamasının sonuçlarını açıkladı. Shytoshi Kusama’ya göre Shiba Inu’nun TREAT’ı diğer herkes için tanıtmasının nedeni bu.

TREAT sadece ödül amacına hizmet etmeyecek, aynı zamanda Metaverse ve Shiba Collectible Card Game’in blok zinciri versiyonu için ödüller üretecek ve SHI’ye denge sağlamaya yardımcı olacaktır.

Shiba Inu’nun SHIB’si, yazım zamanında 0,0000103 dolardan işlem görüyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu