Dogecoin’in Proof of Stake’e Geçişi Ethereum’dan Daha Fazla Kazanç Getirebilir

Ana “meme” kripto para biriminin Proof of Stake konsensüsüne geçişi konusu uzun süredir tartışılıyor ve bir noktada Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’in bile dikkatini çekti.

Konunun en aktif olarak tartışıldığı Aralık 2021’den bu yana kripto piyasasından çok fazla para ve zaman aktı, ancak geçiş teklifi hala Dogecoin Trailmap’te listeleniyor. Ancak şimdiye kadar, bu sadece DOGE topluluğuna bir teklif ve Vitalik’in kendisi çoğunlukla ana projesi Merge ve Ethereum‘a odaklandı. Aynı zamanda, bu yıl değil, 2023’te Dogecoin‘in Ethereum’dan çok daha güçlü bir DOGE pumpını tetikleyebilecek yeni bir fikir birliğine geçeceği varsayılabilir. Kripto para biriminin zaten dünya çapındaki popülaritesi ve Buterin ve diğer PoS ustalarının sağlayabileceği uzmanlık göz önüne alındığında, DOGE’nin geçişi gerçekleşirse, iki veya üç basamaklı büyüme yüzdelerini görme şansı var.

Şimdiye kadar, Dogecoin hakkındaki haberlerin arka planı çoğunlukla DOGE’yi pumplamakla suçlanan Elon Musk aleyhindeki dava raporlarından oluşuyor, ancak yine de proje ekibinin kendisi ekosistemin Dogecoin Çekirdek Cüzdanı ve Dogecoin Standardı gibi bileşenlerini güncellemek için çalışmaya devam ediyor.

Btcmagazin market verilerine göre, Dogecoin (DOGE) yazım anında 0.0637 dolardan el değiştiriyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   En İyi 20 Dogecoin Balinası Daha Fazla DOGE Biriktiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu