Dvision Network (DVI) Nedir? Dvision Network (DVI) Geleceği ve Yorum 2022

Dvision Network (DVI) Nedir?

 Dvision Network (DVI) coine gelince, önceki kripto para birimlerinin ortak özelliği olan metaverse evrenine ait bir coin olduğu özetlenebilir. Öyle ki Division Network (DVI) zaten çok kanallı bir metaverse platformuna sahip. Platform, Ethereum (ETH) ve Binance Akıllı Zincir (BSC) üzerine inşa edilmiştir; NFT Marketplace, Meta-Space ve Meta-City olmak üzere üç ayrı şubesi bulunmaktadır.

Uzmanlar ve yorumcular, Metaverse adı verilen sanal gerçeklik evreninin gelecekte oldukça popüler hale geleceğini söylüyorlar. Bu evrene ait kripto para birimlerinin sayısı artıyor. Bunlardan biri Division Network (DVI) Coin’dir. Metaverse evreninde bir platform geliştiren Dvision Network, NFT pazarını yönlendiren bir VR ekosistemi sağlar. Bu kapsamda platformun Marketplace, Meta-Space ve Meta-City noktalarında platformun Division Network (DVI) Coin’i kullanılmaktadır. Ayrıca Dvision Network (DVI), üretecekleri NFT içeriklerinde kullanıcılara özgürlük sunmaktan çekinmiyor. Son olarak, Division Network’ün (DVI) ERC-20 ve BEP-20 standartlarını desteklediğine dikkat edilmelidir.

Division Network, blockchain teknolojisine dayalı yeni bir VR içerik ekosistemidir. Dvision Network, dördüncü ICT tabanlı sanayi devriminin ortasında insanlığın müreffeh bir hayat yaşayabileceği yeni bir sanal gerçeklik dünyasını tanıtıyor.

Dvision, kripto para birimleri ve değişmez token’ların kullanımı yoluyla daha büyük bir metastatik ekosistemin parçasıdır. World of Warcraft, Guild Wars 2 veya EverQuest gibi oynadığınız herhangi bir MMO oyununu hayal edin. Bu oyunlarda, oyuncu kaynakları toplamak, düşmanları yenmek ve altın kazanmak için görevleri tamamlamak zorundadır. Bu altın daha sonra daha iyi zırh ve silahlar elde etmek için kullanılabilir. Ancak, oynamayı bıraktığınız anda, harcadığınız tüm zaman sadece bir anı olarak kalır. Metaverse’de durum farklıdır.

Division Network gibi sanal ortamlar, kullanıcıların oyun içi kripto para birimleri kullanarak sanal alan oluşturmasına, dijital öğelere sahip olmasına ve varlıklarından para kazanmasına olanak tanır. Bu nadir varlıklar tezgah üstü piyasada alınıp satılabilir ve gerçek değeri temsil eder. Bu, değer ve verilerin farklı sanal dünyalar arasında akmasına izin verir ve birlikte, bir üst veri deposu olarak bilinen tek bir ağ bağlantılı aşkın evreni oluştururlar.

Division’daki tüm ekonomik faaliyetlerin merkezinde DVI token’ı bulunur. Kullanıcılar token’ı ödül olarak alırlar, ancak bunu mal ve hizmetler için ödeme yapmak veya başkalarıyla NFT ticareti yapmak için de kullanabilirler. DVI, en son sürümlerine göre BEP-20 token’ı olarak da sunulan, maksimum 1 milyar token arzına sahip bir ERC-20 token’ıdır.

Dvision dünyası her lotun bir ERC-721 token’ı ile temsil edildiği sanal gayrimenkulden oluşur. Bu paketler sadece DVI token’ları ile satın alınabilir. Ardından, arsa sahibi arsayı halka açık hale getirmek için belirli miktarda DVI token’ını stake etmelidir. Ayrıca, örneğin reklam hizmetleri sağlayarak veya sanal gayrimenkullerini yeniden satarak arazilerinden para kazanabilirler. Arazisinde sanal bir ev, interaktif oyun, sergi, eğlence parkı ve daha fazlasını oluşturabilirsiniz. inşa edebilirler.

Avatarlar ve bazı dijital öğeler de ERC-1155 veya NFT token’larıdır. Sanal dünyaya katılmak için bir avatar gereklidir ve bu nedenle kullanıcıların Dvision’a katıldıklarında bir avatar oluşturmaları gerekecek veya ana NFT pazaryerlerinden veya hatta ana NFT pazarından DVI token’ını kullanarak kolayca satın alabilirler.

Özellikle Facebook’un adını Meta olarak değiştirmesinden bu yana metaverse projelerine ilgi oldukça fazla olurken, bu tür projeler arasında Division Network (DVI) öne çıkıyor.

Dvision Network (DVI), Ethereum (ETH) ve Binance Smart Chain’e (BSC) dayalı çok yönlü bir metaverse platformudur. Dvision Network platformu üç sütuna dayanmaktadır: NFT Marketplace, Meta-Space ve Meta-City. Metauzaylar, Decentraland (MANA) veya The Sandbox (SAND) gibi metaverse platformlarında olduğu gibi, LAND’ler olarak bilinen NFT’ler biçimindeki sanal alanlardır. Bu topraklarda, kullanıcılar Meta-City’de, yani Dvision Network’ün süper ada evreninde çeşitli içerikler oluşturabilir. Division Network, kullanıcıları oluşturabilecekleri içerikle sınırlamaz. Başka bir deyişle, bunlar oyunlar, akademik veya ticari içerik, hatta oyunlarda kullanılmak üzere eğlence ürünleri olabilir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Aion (AION) Nedir? Aion (AION) Geleceği ve Yorum 2022

Division Network platformunun üçüncü ayağı, daha fazla blok zinciri ile uyumlu olan NFT Marketplace’dir. LAND dahil olmak üzere birçok platform ürünü, Dvision Network NFT Marketplace’te NFT olarak alınıp satılabilir.

Dvision meta verisine erişmek için, kullanıcıların kendi özel AVATAR’larını (benzersiz NFT karakterleri) oluşturmaları ve Dvision World adlı ana lobiye girmeleri gerekir. Division World, şu anda Dvision meta veri tabanındaki tüm meta şehirleri birbirine bağlayan ana lobidir.

Dvision Network (DVI) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Boburjon Muydinov
  • Yayınlanma Yılı: 2020
  • Blok ZinciriEthereum
  • Toplam Arzı: 1,000,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 382,696,290
  • Piyasa Değeri: ₺ 504,902,990
  • En Düşük Fiyat: ₺ 1.29
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 57.15
  • Proje Amacı: Division Network, NFT pazarına güç veren blok zinciri tabanlı bir VR ekosistemi olarak geliştirildi. İnsanların sanal dünyalarda zengin yaşamaları için geliştirilen sistem, sanal gerçeklik evrenlerinde en tutarlı platformlardan biri olmayı hedefliyor.

Dvision Network (DVI) Geleceği

Metaverse evreninde dünyayı kasıp kavuran kripto para birimlerinden biri olan Dvision Network (DVI) Coin’in geleceği, bu sanal gerçeklikten güç alan evrenin geleceği ile el ele gidecek. Bu temel durumun ötesinde Division Network’ün (DVI) geleceğin dünyası olarak da tanımlanan metaverse için önemli miktarda açık alan sağlayan bir projeye sahip olması gücünü pekiştiriyor. Bu, Dvision Network (DVI) token’ın gelecekte takdir edebileceği tahminlerde bulunabilir.

Division Network (DVI) Coin, beklentileri karşılayacak bir token olarak derecelendirildi. Gelecek vaat eden ve geleceğin sanal gerçeklik dünyasında DVI Coin’in en popüler dijital varlıklardan biri olması bekleniyor.

Dvision Network (DVI) Yorum

Division Network (DVI) hem projesi hem de aldığı ilgi ile olumlu bir grafik çizerken, her yatırım aracı gibi riskleri de beraberinde getirdiği unutulmamalıdır. Bu risklerin yanı sıra, Vision Network’ün (DVI) gelecek için bir plan çizdiği için kısa ve orta vadede çeşitli riskler sunabileceği açıklaması yer alıyor. Ancak aynı alandaki daha güçlü projelerin gölgesinde kalması elbette muhtemeldir. Ancak bunu şu anda tahmin etmek çok zor. Ancak Division Network’ün (DVI) uzun vadeli kar potansiyelinin yüksek olması ve NFT, VR ve Metaverse için umut verici bir projeye sahip olması da eli güçlendiriyor.

Vision Network (DVI) Coin, Metaverse, NFT ve VR üçlüsü önemli bir değer kazandı ve kripto pazarında son zamanlarda fark edilerek kâr potansiyelini artırmaya çalıştı. Piyasa uzmanları tarafından olumlu görünümü göz önüne alındığında, Vision Network (DVI) Coin, NFT ve VR hüneriyle yatırımcıların dikkatini çekti. Bu nedenle, yatırımın incelemeleri olumludur.

Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Dvision Network (DVI) Nereden ve Nasıl Alınır?

Dvision Network (DVI)’ü güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu