Elon Musk Yeniden Twitter’ı Satın Almaya Talip Olduktan Sonra Yaklaşık 1 Milyar Dogecoin (DOGE) Aktarıldı

Çeşitli zincirlerdeki büyük kripto transferlerini izleyen bir hizmet olan Whale Alert tarafından bildirildiği üzere, birkaç saat önce, blok zincirine şaşırtıcı miktarda meme coin DOGE gönderildi. Bu miktar, yarım milyar meme parasına yakındı.

Bir gün önce, daha da büyük miktarda DOGE taşındı; birlikte, bu iki gün içinde neredeyse bir milyar DOGE’yi oluşturuyor. Whale Alert’in tespit ettiği gibi, iki anonim cüzdan arasında toplam 386.082.773 Dogecoin gönderildi. Bu mem coin miktarı 25.187.368$ olarak değerlendiriliyor. Son iki gün içinde, bu, yukarıda belirtilen kripto izleme hizmeti tarafından fark edilen, bu boyuttaki ikinci işlemdir. 5 Ekim’de 449.999.998 DOGE taşındı, bu da kabaca 836 milyon Dogecoin yaptı. Ayrıca, aynı gün, aynı kaynağa göre, her biri bir trilyon meme kripto parası olan iki SHIB yığını tespit edildi; bu iki trilyon Shiba Inu, görünüşe göre satılmak üzere Coinbase borsasına transfer edildi.

Bu büyük miktardaki meme paraları, Tesla patronu Elon Musk‘ın Twitter ile satın alma anlaşmasına geri dönmeye karar vermesinden sonra taşındı. Bugünkü DOGE transferine yapılan yorumlarda bazı Twitter kullanıcıları, bu Dogecoin’lerin, DOGE’nin büyük bir hayranı olan ve Twitter’ı satın alırsa DOGE ödemelerini platforma entegre edeceğini defalarca dile getiren milyarder Musk tarafından mı gönderildiğini şaka yollu varsaydılar.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Unity Kripto Paralar İle İlgili Patent Başvurusu Yaptı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu