En Büyük Ethereum Balinalarından Biri Bu Tokenlara Milyonlarca Dolar Harcadı

WhaleStats’a göre 4. en büyük Ethereum balinası “Bonobo” son 24 saat içinde 80.000 FTX Token (FTT) ve 2.05 milyon Polygon (MATIC) token satın aldı. FTX Token, MATIC ve ApeCoin (APE), son 24 saat içinde en büyük 500 ETH balinası tarafından en çok satın alınan ve ticareti yapılan tokenlardır.

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) kilit seviyeleri atladıkça, son kripto piyasası toparlanması MATIC, APE ve FTT fiyatlarında en çok ralliyi getirdi. Fiyatlar şu anda konsolide oluyor.

En İyi Ethereum Balinası “Bonobo” FTX Token ve MATIC Satın Aldı

WhaleStats’ın verilerine göre, 4. en büyük Ethereum balinası “Bonobo” yakın zamanda varlıklarına FTX Token (FTT) ve Polygon (MATIC) tokenlarını cüzdanına ekledi.

Son 24 saatte Bonobo, değeri 2,44 milyon doların üzerinde 80,000 FTX Token ve 1,91 milyon doların üzerinde 2,049,996 MATIC satın aldı. Bonobo, yazının yazıldığı sırada 17,88 milyon dolar değerinde FTX Token ve 5 milyon dolar değerinde MATIC’e sahip.

Geçen hafta, ETH balinası “Bonobo” FTX Token’ı 11 milyon dolara, APE’yi 1,35 milyon doların üzerinde ve MATIC’i neredeyse 1,13 milyon dolara satın aldı.

FTX Token, Polygon (MATIC) ve ApeCoin (APE) dışında ETH balinaları Shiba Inu (SHIB) ve AAVE biriktiriyor. İlginç bir şekilde, Silverway (SLV), %91 ile en büyük 100 balinanın en üst sıralarında yer almaya devam ediyor.

FTX Token, “Bonobo”nun daha önemli holdingidir. Özellikle, ETH balinası Temmuz ayı başlarında 381 milyon dolardan fazla FTX tokeni (FTT) aldığında.

Kripto Piyasası Yükseliş Hızını Bekliyor

Kripto piyasası, geçen haftaki toparlanmanın ardından şu anda konsolidasyon aşamasında görünüyor. Balinalar daha fazla stablecoin tutuyor ve daha fazla token almak için doğru fırsatı arayacaklar.

Bu arada, Ethereum (ETH) fiyatları daha fazla yükseliş için güçlü görünüyor. Polygon ve FTX Exchange yerel tokenları MATIC ve FTT, Polygon ve FTX Exchange çevresindeki artan aktivitenin ortasında talep görmeye devam edecek.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   FLOKI, Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin'i (DOGE) Geride Bıraktı!

Geçen ay, Polygon, Web3 benimseme misyonunu sürdürmek için Mercedes-Benz, EY ve Nothing gibi büyük kuruluşlarla ortaklık kurdu.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu