Enjin Coin Samsung Ortaklığını Onaylayarak %70 Değer Kazandı

Oyun kripto para birimi Enjincoin (ENJ), bugün erken saatlerde yayınlanan haberlerde, Güney Koreli teknoloji devi Samsung ile bir ortaklık olduğunu doğruladı.

8 Mart Cuma günü, Güney Kore’deki medya kuruluşları, ENJ’in arkasındaki Singapur merkezli şirket Enjin ile Samsung’un akıllı telefonu S10 arasındaki işbirliğinin onaylandığını bildirdi.

Şubat ayının sonlarında, Samsung, MWC Barcelona 2019’da S10’u sundu ve telefonun, 2019’da amiral gemisi tarafından öngörülen 45 milyon kullanıcıya ulaşması nedeniyle dikkat çeken bir fonksiyon olan kripto para cinsi varlıklara özel anahtarlar barındıracak olan Blockchain Keystore özelliğini sunmuştu.

Blockchain Keystore vitrininde, şirket ayrıca Enjin kripto oyun platformunun logosunu içeren bir resim sergiledi. İki taraftan net bir açıklama gelmese de bu ayrıntı enjincoin fiyatında %130 luk büyük bir yükselişe sebep olmuştu. Bu sabah Enjin tarafından gelen onay ile %70 lik büyük bir yükseliş daha yaşandı.

Bu ortaklık yalnız enjincoin için büyük bir gelişme değil. Kripto para birimlerinin günlük hayata daha çok girmeye başlaması kaçınılmaz değişimin adım adım ilerlediğini ıspatlıyor.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Vitalik Buterin, 6 Milyar Dolarlık Shiba Inu'yu Yaktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu