Eski ABD Kongre Adayı David Gokhshtein: Ripple (XRP) Artık Daha Anlamlı

Eski ABD kongre adayı ve Gokhshtein Media’nın kurucusu David Gokhshtein, resmin tamamına bakıldığında, XRP gibi varlıkların “artık daha anlamlı hale geldiğine” inanıyor.

XRP de dahil olmak üzere çoğu kripto para birimi bu yıl şimdiye kadar düşük performans gösterdiğinden, Gokhshtein fiyattan değil, mevcut olaylardan bahsettiğini söyledi.

FTX iflası, bu yıl kripto para piyasası üzerinde en büyük negatif etkiye sahip oldu.

Dün, kurumsal kripto borç veren Genesis Global, FTX’in çöküşünün ardından “borç verme işinde itfaları ve yeni kredi oluşumlarını geçici olarak askıya alacağını” söyledi. Kripto borsası Gemini, Kazanma programından para çekme işlemlerini de durdurdu.

Devam eden krizin ortasında, Ripple genişlemesini açıkladı. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse istatistikleri şu şekilde verdi: RippleNet’te hem fiat hem de kripto için 30 milyar dolarlık ödeme; Ripple’ın ODL’si altıncı kıtası Afrika’ya giriyor.

Bu haftanın başlarında Ripple, dijital bir ödeme ağ geçidi olan MFS Africa ile işbirliği yaparak Afrika’ya gelişini duyurdu. Yeni ortaklığın yardımıyla MFS Africa, kripto özellikli ödemeler için Ripple’ın İsteğe Bağlı Likidite (ODL) teknolojisini kullanarak Afrika’daki müşterilerin ve işletmelerin cep telefonlarını kullanarak sınır ötesi gerçek zamanlı ödemeler göndermesini kolaylaştıracak. Ripple ayrıca ODL’nin dünya çapında yaklaşık 40 ödeme pazarına veya FX pazarının yaklaşık %90’ına yayıldığını bildirdi.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple ve İki Büyük Borsa Tarafından Devasa Miktarda XRP Transfer Edildi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu