Ethereum 2.0 Validator Launchpad Çıkış Tarihi Açıklandı - BTC MAGAZİN

Ethereum 2.0 Validator Launchpad Çıkış Tarihi Açıklandı

  • Ethereum 2.0 validator launchpad çıkış tarihi, ekibin aylarca süren sıkı çalışmalarından sonra açıklandı.
  • Arayüzü düzenlemeye devam etseler de, konuşacağımız Medalla çok müşterili test ağını takip edebilir ve depozito yapabilirsiniz.

Ethereum 2.0 “validator launchpad” çıkış tarihi, DeepWork stüdyosu ve bir Consensys ile birlikte Ethereum 2.0 araştırma ekibinden aylarca süren sıkı çalışmaların ardından açıklandı.

Ana ağ lansmanına kadar ara-birimi düzenli hale getirmeye devam etseler de; konuşurken Medalla çok yönlü test ağını takip edebilir ve depozitolar oluşturabilirsiniz.

Ethereum blogunun tamamını buradan okuyabilirsiniz.

Bütün bunlar, 27 Temmuz’da bir Ethereum blogunda duyurulduktan sonra geliyor. Aşama 0’dan önce, başlatma alanı, ağın daha fazla bir hisse kanıtı algoritması (proof of stake) olarak hareket edeceği test ağı başlatma aşamasının bir parçasıdır.

Şimdi, önümüzdeki hafta 4 Ağustos’ta piyasaya sürülecek olan Ethereum 2.0 son testiyle, geliştiriciler kripto alanının tamamındaki doğrulayıcılara kapılarını açıyorlar.

Validator Launchpad’in ilk hedefi, onaylayıcıların tüm sürecin tüm yönleri hakkında kendilerini ve başkalarını eğitmelerine yardımcı olmaktır. Ethereum’da, tüm doğrulayıcıların ne yaptıklarının ve neden yaptıklarının farkında olduklarından emin olmak istiyorlar.

Yine de geleceğe bakıldığında, bir sonraki aşama, test ağını genel olarak doğrulamaya yardımcı olmak için katılımcıları ve bakiyelerini takip etmeye bakacaktır.

Kullanıcıların, bir onaylama notu çalıştırmak için en az 32 Ethereum bahis (stake) yatırması gerekecektir.

Ethereum 2.0 koordinatörü Danny Ryan, Medalla’nın ancak 16.384 doğrulayıcı ile en az 524.288 Ethereum taahhüt ederse başlayacağını söyledi.

Gelecek hafta, 2 Ağustos’a kadar bu miktarlara ulaşılmazsa, test ağı bu kilometre taşından (dönüm noktasından) yaklaşık 48 saat sonra başlatılır.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeyi unutmayın!


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu