Ethereum Balinaları 17 Milyon Dolarlık SAND Token Satın Aldı; İşte Nedeni

Sandbox meta veri tabanının yerel tokenı olan SAND, son 24 saat içinde balina satın alımında büyük bir artış gördü.

Sandbox, kullanıcılar için yenilikçi bir sanal dünya deneyimi oluşturmak amacıyla yakın zamanda Standard Chartered Bank (Hong Kong) ile bir ortaklığa girdi. Standard Chartered, Sandbox aracılığıyla meta veriye giren web3 dışı büyük şirketlerin büyüyen listesine katılıyor.

Ancak Sandbox tokeni, kripto pazarında daha geniş bir düşüşü izleyerek son 24 saat içinde %6 düştü.

En iyi ETH cüzdanlarında 126 milyon dolar değerinde SAND bulunuyor

SAND tokenı, yazım zamanında ortalama 2.54$ fiyatla işlem görüyor. Son duyurulara rağmen, sandbox tokeni son 7 gün içinde %14’ün üzerinde düştü.

ETH balinalarının en büyüğü bu düşüş fırsatını yakaladı. Çok sayıda Ethereum balinası, son 24 saat içinde 17 milyon doların üzerinde SAND tokeni ekledi. Bu hareket, metaverse tokenını son 24 saat içinde en iyi 100 ETH balinası tarafından satın alınan en iyi 10 token listesine yerleştirdi.

“Gimli” adlı bir ETH cüzdanı, 5,16 milyon dolar değerinde 2 milyon SAND tokeni ekledi. “Bonobo” adlı başka bir balina ise 7.77 milyon dolarlık Sandbox tokenı satın aldı. Verilere göre, Ethereum balinalarının en büyüğü 126.4 milyon dolar değerinde SAND tokenine sahip. Toplam varlıklarının % 1.5’ini oluşturur.

Bu arada, Metaverse tokeninin toplam piyasa değeri (yaklaşık 27,8 milyar dolar) son 24 saatte %3,8 azaldı. Öte yandan, 412,6 milyonluk 24 saatlik SAND token işlem hacmi %12 arttı. Whalestats verilerine göre, Sandbox tokeni, işlem hacmine göre ilk 10 token listesinde altıncı sırada yer alıyor.

Standard Chartered, The Sandbox’ta arazi satın aldı

Daha önce, Standard Chartered Bank, Sandbox sanal arazisinin Mega City bölgesinde bir arsa satın aldı. SCBHK, banka ile kullanıcı etkileşimini artırmak için farklı iş modellerini keşfetmeye çalışıyor.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Hoskinson: ADA 10 Dolar Olabilir

Bu teklifte banka metaverse ve Web 3.0 fırsatlarına girmiştir. Bu arada Sandbox haritası, 28 Nisan 2022’de Mega City 2 için arazi satışı için kapılarını açıyor.

Standard Chartered, HSBC ve Tayland’daki Siam Commercial Bank’ın girişimlerinin ardından Sandbox‘ta arazi satın alan üçüncü büyük borç veren oldu. Hareket, potansiyel müşterilere erişimlerini genişletmek için web3 dışı şirketler arasında artan ilgiyi temsil ediyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu