Ethereum Balinaları Birikime Devam Ediyor - BTC MAGAZİN

Ethereum Balinaları Birikime Devam Ediyor

  • Metacartel Ventures DAO’nun ortağı Adam Cochran, blockchain hakkındaki raporlarla izleyicilerini heyecanlandırıyor. Bu kesinlikle zaman ayırmaya değer!

Bugün, deneyimli bir analist ve stratejist bir tweet fırtınası oluşturdu. 109 tweetde muhtemelen Ethereum’a (ETH) yükseliş geleceğinin doğru tahmin olabileceği konusunda en makul açıklamasını yaptı.

ETH’de Balina Hakim Değil

Bay Cochran’ın son raporunda Ethereum (ETH) balinalarının durumu ve davranışı, yani tüm ağın en zengin 10.000 cüzdanı ele alınmıştır. Her şeyden önce, analist Ethereum (ETH) ağındaki servet dağılımının, diğer kripto devlerinin yanı sıra Bitcoin (BTC)’den daha adil olduğunu vurguladı. Bitcoin’in (BTC) en iyi 10.000 sahibi tokenlerin %57,44’ünü oluştururken Ethereum (ETH) şişman kedileri Etherlerin %56,7’sine sahiptir.

Buna karşılık, XRP ve Litecoin (LTC) ‘nin benzer bir payı sırasıyla 16 ve 300 adrese aittir.

Çok yakında, Ethereum (ETH) balinaları kazançlarından büyük ölçüde faydalanabilir. Bay Cochran, Ethereum (ETH) 2.0’ın benimsenme uçurumunu görselleştirdi ve stake sürecinin ne kadar hızlı olacağını tahmin etti. Aşama 0 sırasında erken yatırımcıların yıllık %17-20 gibi yüksek verim alabilecekleri sonucuna varmıştır.

Aç HODLler

Bay Cochran, Ethereum (ETH) balina ceplerine çok büyük bir servet akışı fark etti. En yüksek 10.000 Ethereum (ETH) hesabı son 6 ay içinde 550 milyon dolar biriktirdi. Ve zenginliklerini satmaya hazır değiller. Yatırılan 33,6 milyondan satışa sunulan borsalarda sadece 19,5 milyon ETH bulunmaktadır.

Analist ayrıca JPMorgan Chase, Reddit, IBM, Microsoft, Amazon ve Walmart gibi gerçek dünyadaki gruplarla ilişkili cüzdanları da tanımladı. Bu cüzdanların hepsi Ethereum (ETH) biriktiriyor.

Sonunda Bay Cocran, sabrın Ethereum (ETH) balinaları için gerçek bir erdem olduğunu vurguladı:

“Üst balina listesinde son 3 yılda net değerini en fazla artıran bireyler, sabırlı olanlardı.”

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu