Ethereum Balinaları En Çok Bu Meme Coin’i Biriktiriyor

Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE), uzun süredir kripto dünyasının gündeminde. Başlangıçta eğlence için icat edilen kripto paralar aktif olarak kabul ediliyor ve sahiplerinin sayısı her geçen gün artıyor, milyonlarca insan zaten kendilerini Shiba Ordusu veya Doge Ordusu üyesi olarak adlandırıyor.

Ancak, ShibDoge şeklinde yeni bir ciddi rakipleri var gibi görünüyor. Aslında o kadar ciddi ki, Whale Stats’a göre ShibDoge, toplam 685 milyon dolarlık pozisyon büyüklüğü ile ilk 1000 ETH balinası arasında en çok tutulan kripto para. Bu, zaten en üstte ikinci sırayı işgal eden SHIB’den 63 milyon dolar daha fazla.

https://twitter.com/WhaleStats/status/1546465645038010368?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1546465645038010368%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fu.today%2Fnot-doge-or-shib-but-shibdoge-is-most-held-coin-among-eth-whales

ShibaDoge projesi nedir ve Shiba Inu ve Dogecoin klonlarından farkı nedir?

ShibaDoge, Shiba & Dogecoin balinalarının her iki toplumun iyiliği için bir araya gelmesiyle oluşturulan ilk topluluk odaklı yardımcı program tokenidir. Bu tanım “ShibaDoge” kullanımı (veya token “SHIBDOGE”), “ShibaDoge Yardımcı Programı Tokeni” ‘nin kısaltmasıdır.

ShibaDoge ekosistemi üzerine inşa edilmiş benzersiz ürünler ve projelerle gelişen ve gelişen bir pazara katılarak ekosisteme mümkün olduğunca fazla değer sağlamak için Web3 ve Merkezi Olmayan Finansmanın (DeFi) gücünden yararlanması amaçlanmaktadır. Topluluğun gücü sayesinde, kitlelere, bu dönüm noktasına ve uzaya katılmak için erişilebilir bir giriş noktasına ihtiyaç duyan insanlara DeFi ve kripto hakkında daha geniş bir farkındalık getirilebileceğine inanılıyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Dünyanın Lider Sinema Zinciri Dogecoin Kabul Etmeye Başladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu