Ethereum Balinaları En Çok Bu Solana Tabanlı Tokenı Satın Aldı

Ethereum balinaları varlıklarını çeşitlendirmeye devam ediyor. Son olarak, Solana merkezli DeFi token Serum (SRM), NFT lansmanına ilişkin iyimserlik ve büyük balina birikimi ticaret hacimlerinde bir sıçramaya yol açarken, son 24 saat içinde güçlü bir yükseliş kaydetti.

SRM, son 12 saatte %10 sıçrayarak 2.54$’a ulaştı. Ayrıca, yaklaşık bir ayın en düşük seviyesinden keskin bir şekilde toparlanıyor gibi görünüyor. SRM’nin 24 saatlik işlem hacmi %75 artışla 192 milyon $’a yükseldi.

Serum, yaklaşık 332 milyon dolarlık toplam piyasa değeri ile en büyük kripto para birimleri arasında 159. sırada yer alıyor.

SRM, 24 saat içinde ETH balinaları tarafından en çok satın alınan token oldu 

Whalestats verilerine göre SRM, FTX tokenini ve Shiba Inu tokenini geride bırakarak son 24 saat içinde ETH balinaları tarafından en çok satın alınan token haline geldi.

“Three Arrows” adlı ETH balinası, en çok SRM token alan balina oldu. Balina, cüzdanına, 167.5 milyon doların üzerinde 65.966.540 Serum token ekledi. Bu arada, Three Arrows, 194 milyon doların üzerinde SRM elinde tutuyor. Bununla birlikte, en iyi ETH balinaları kümülatif olarak yaklaşık 207 milyon dolar değerinde Serum tokeni tutuyor. Toplam holdinglerin sadece %2,32’sini alıyor.

WhaleStats’a göre, “Three Arrows” ETH balinası da son 24 saat içinde 2 işlemde 81 milyon doların üzerinde FTX tokeni satın aldı.

Kripto piyasasında balina birikimi, son düşüşle birlikte artış gösterdi.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Facebook'un Libra'sı İçin Tarih Belli Oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu