Ethereum Rakibi Polygon Rekor Yükseliş Gerçekleştirdi; MATİC 1 Dolar’a Ulaşacak mı?

Küresel kripto piyasası, kritik önem taşıyan 1 trilyon doları yeniden kazandı. Bu artışla birlikte, Polygon (MATIC) fiyatı da son 24 saatte %15 arttı.

MATIC fiyatı son 30 günde %150 arttı

MATIC fiyatı, son çöküşten kurtulmak için son 7 gün içinde yaklaşık %65 arttı. Santiment’e göre, son fiyat artışıyla birlikte MATIC’in adres etkinliği yükselişte. Bununla birlikte, grafiğin bir çeşit sapmayı gösterdiğinden de bahsetti.

Fiyat 0,89 $ fiyat seviyesine ulaştığında ağdaki aktif adres sayısı 4862’ye düştü. Verilere göre, MATIC’in 0.33 dolardan işlem gördüğü 10 Haziran 2022’de aktif adres miktarı 10.500’de kaldı. Bu, aktif sahiplerde kayda değer bir düşüş oldu.

Poligon, yazım zamanında ortalama 0.89 $ fiyatla işlem görüyor. MATIC fiyatı son 30 günde yaklaşık %150 arttı. Bu arada, hala tüm zamanların en yüksek seviyesinden %68 aşağıda işlem görüyor. Bununla birlikte, 24 saatlik işlem hacminde %71’lik büyük bir sıçrama görülebilir. Şu anda 1,6 milyar dolar seviyesinde bulunuyor.

BSC balinalarının en iyi seçenekleri arasında polygon

Bu arada, Polygon, son 24 saat içinde en büyük 100 BSC balinası tarafından en iyi 10 token alımının çetelesine girmeyi başardı. En büyük cüzdanlar 28.4 milyon dolardan fazla MATIC tokeni tutuyor.

Daha önce, Into the Block, Polygon’un fiyatının ağır direnci 0,68 dolardan kırmayı başardığını vurguladı. Şimdi, bu artışın, yaklaşık 50 bin adresin 1 doları kırabileceğini bildiriyor.

Bununla birlikte, mevcut fiyat artışı, Polygon’un beklenen duyurusu ile destekleniyor. Mihailo Bjelic, bağlı kalma ve ETH’ye geri verme sözü verdiklerini ve önümüzdeki 3 gün içinde Polygon’un bunu yerine getireceğini belirtti.

Ayrıca Web3Auth’un Polygon Blockchain ile entegre olduğunu duyurdu. Bunun, ağdaki bir sonraki milyar kullanıcıyı gözetimsiz cüzdanlarla birleştireceğini de sözlerine ekledi.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Tether Piyasa Değeri 10 Milyar Doları Hedefliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu