Facebook Blockhain Ve Ödemeler Konusunda Tecrübeli Avukat Arıyor ! - BTC MAGAZİN

Facebook Blockhain Ve Ödemeler Konusunda Tecrübeli Avukat Arıyor !

Facebook, hem Blockchain hem de ödemeler konusunda tecrübeli bir avukat tutmaya çalışıyor. Bu hafta bir web sitesinde yayınlanan iş ilanı bu iddiayı doğrulamış oldu.

Blockchain, kripto paralar ve sosyal medya ekosistemindeki ödemeleri içeren planlardan bahseden Facebook, şimdi yeni tekliflerin piyasaya sürülmesine rehberlik edecek bir Lider Ticaret Danışmanı arıyor.

“Yeni ürünler başlatmak ve bu ürünleri uluslararası alanda genişletmek için gereken ortaklıklar da dahil olmak üzere, blok zinciri girişimlerimizle ilgili çok çeşitli sözleşmelerin hazırlanmasından ve pazarlık edilmesinden sorumlu olacak. Ayrıca müşterilere çeşitli yasal riskler, iş stratejileri ve ticari işlemler ve genel işlemler ile ilgili diğer konular hakkında tavsiyelerde bulunacak Danışman aranıyor.”

Facebook Danışman İlan Metni

Facebook, New York Times’ın şirketin gelecekteki potansiyel belirteci “Facebook Coin” için destek istediğini bildirmesiyle geçen ayın sonunda medyanın dikkatini çekti.

Kaynakların bu yılın ilk yarısında bile ortaya çıkabileceğini iddia ettiği token, Instagram ve Whatsapp’ı da içeren ödemeler için bir çapraz platform girişimi olacak.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu