Future Go Tech Summit: Yarının Yenilikleri İçin Rota Belirleniyor

En son teknolojiler iş yapma şeklimizi, yaşamımızı yönetme şeklimizi, müşterilere hizmet etme biçimimizi ve eğlenceyi nasıl yaşadığımızı nasıl değiştiriyor? Ve bu değişen dünyada insanların rolü ne olacak?

İlk Future Go Tech Summit‘in programı, tüketici, iş, yönetim ve eğlence olmak üzere 4 ana kitleye hitap ediyor ve bugünün teknolojik değişikliklerini her birinin bakış açısından inceliyor. Zirvenin iki günü, biohacking’ten ve hem insanlığın hem de teknolojinin karşılaştığı sınırlardan, blockchain’in e-oylamadaki rolüne ve kişiye özel içerik potansiyeline kadar günümüz dünyasındaki en kritik ve tartışmalı konulara adanmış konferansları, ana konuşmaları, panel tartışmalarını ve masa başı oturumları içerecek.

Zirve, Mohammad Nur-A-Alam (Nokia), Nainan Shah (Playstation), Kristina Lucrezia (Cointelegraph), Stewart Rogers (Dataconomy) ve Sharon Epskamp (House of Flux) gibi endüstri liderlerini de içeren 500’den fazla misafiri bir araya getirecek.

Future Go’nun ana gündemi sadece bir başlangıç. Teknoloji meraklılarından dünya çapında CEO’lara kadar her misafirin en iyi bildikleri alanlarda birbirleriyle etkileşimde bulunma fırsatı bulacağı zengin bir paralel program düzenledik. Yarının liderleriyle gece yarısı kokteyl partisinde sohbet edebilir, kendi önerilerinizi sunabilir ve endüstrinin önde gelen isimlerinin kendi başlarına gelen en büyük hataları hakkında anlattıklarını dinleyebilirsiniz. Herkes için bir şeyler var!

Zirvenin imza etkinliği olan Future Go Ödülü, dijital dünyayı ileri taşıyan teknoloji ve blockchain liderlerini öne çıkaracak. Ödül, Üstün İnovasyon Ödülü, Sorunsuz Entegrasyon Ödülü ve En İyi Yerel Teknoloji Projesi olmak üzere üç kategoriye ayrılmıştır. 12 saygın endüstri uzmanından oluşan bir panel, kullanıcı zorluklarına derin bir anlayış gösteren ve bu zorlukları ele alacak teknolojik çözümler sunan vizyonerleri seçecek. Ödül töreni ve sonrasında düzenlenecek parti, zirvenin son notu ve geleceğe dair iyimser bakışımızın temel taşı olacak.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   QSTN Stablecoin Çıktı ve Kripto Para Volatilitesine Karşı Koymaya Hazır

Zirvenin iki günü boyunca, DasDas konser salonu son teknoloji bir merkeze dönüşecek. Bu, her katılımcının kendi global teknoloji liderleri ağını oluşturması, ilham alması, en yeni teknolojiler hakkında bilgi edinmesi, özgün ve derinlemesine bakış açılarıyla dolu ana konuşmalara ve atölyelere katılması ve kendi çalışmalarını yenilikler ve içgörülerle yeniden canlandırması için ideal bir ortam. En önemlisi, Future Go, her katılımcının kendi dönüştürücü fikirlerini paylaşması ve bu fikirleri gerçeğe dönüştürmeye devam etmesi için bir platform olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu