Grayscale Ethereum Trust, Dolaşan Tüm ETH'nin %2'sini Tutuyor - BTC MAGAZİN

Grayscale Ethereum Trust, Dolaşan Tüm ETH’nin %2’sini Tutuyor

  • Grayscale kurucusu Barry Silbert, Grayscale Ethereum Trust’ın artık önemli miktarda ETH’ye sahip olduğunu belirtti.

Grayscale ve Digital Currency Group’un kurucusu Barry Silbert, Twitter’a giderek büyük miktarda Bitcoin depolamanın yanı sıra, Grayscale’in artık önemli miktarda Ether depoladığını – dolaşımdaki tüm ETH‘nin yüzde ikisini – söyledi.

Grayscale, Bitcoin ve Ethereum’u Depolamaya Devam Ediyor

Grayscale tarafından yayınlanan üçüncü çeyrek raporunda, varlık yönetimi fonunun; tarihteki en büyük yatırımcı girişini kaydettiği belirtildi.

Bu seferki nakit girişi, bu yılın ikinci çeyreğinde gerçekleşen 905,8 milyon dolara karşı 1.05 milyar dolara ile büyük bir yükseliş kaydetti.

Devasa miktarın yaklaşık yarısı denizaşırı yatırımcılardan geldi. Tüm sermayenin yüzde sekseni kurumsal yatırımcılar tarafından getirildi – bunların arasında emeklilik hesapları, akredite kişiler, aile ofisleri vb. vardır.

Üçüncü çeyrekte, Grayscale’in Bitcoin Trust’ı, o zaman diliminde çıkarılan bütün Bitcoin’inlerin %77’sini depoladı – bu, önceki çeyreğe göre yüzde yedi daha fazla.

Şimdi, Barry Silbert, şirketin; dolaşımda olan tüm Ethereum’un yüzde ikisine sahip olduğunu söylüyor.

Vitalik Buterin, ETH’yi Desteklediği İçin CFTC Başkanına Teşekkür Ediyor

ABD Emtia Vadeli İşlemler Komisyonu (CFTC) başkanı Heath Tarbert, geçtiğimiz günlerde CoinDesk ile Ethereum ve DeFi hakkında konuştu. Özellikle, en büyük ikinci blok zinciri Ethereum’a büyük övgüde bulundu.

Tarbert, Bitcoin ve Ethereum ile e-posta ve internet arasında bir analoji kurdu ve BTC’nin eski olduğunu ve Ethereum’un bundan çok daha büyük bir şey olduğunu, ETH‘nin dünya çapındaki internet ağına benzer bir sistem olduğunu belirtti.

Bitcoin‘i “devrim niteliğinde bir numara” olarak nitelendirdi ve “Ethereum’un bunun çok ötesine geçtiğini” belirtti.

ETH’nin kurucusu Vitalik Buterin, Twitter sayfasına giderek yüksek övgü için başkana teşekkür etti.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu