Haftanın İlgi Gören Meme Tokenları (27 Haziran – 3 Temmuz)

Kripto para piyasasının popüler parçalarından biri de meme coinlerdir. Bir internet şakası olarak başlatılan Dogecoin’in ardından piyasaya sürülen meme tokenlar, genellikle geçici hype ile değer artırırlar. Bu yüzden meme tokenların fiyat volatilitesi ve hassasiyeti diğer kriptolara göre oldukça yüksektir. 2021’in başlarından beri doladırıcılık girişimine sahne olan yüzlerce meme token piyasaya sürülmüştür. Kendini Dogefather olarak ilan eden Elon Musk, şirketlerinin Dogecoin ile ödeme kabul edeceğini söylediğinde veya bir konuşmada meme tokenlardan bahsettiğinde başta DOGE ve SHIB olmak üzere birçok meme token fiyatında artış yaşanır. Bu içerikte haftanın ilgi gören meme tokenları listesine genel bakış atalım.

Dogey-Inu (DINU)

Haftanın İlgi Gören Meme Tokenları (27 Haziran - 3 Temmuz) 2
Dogey-Inu (DINU)

Dogey-Inu, Shiba Inu topluluğundaki bazı üyeler tarafından oluşturulmuş bir meme tokendır. Amacı dünyanın her yerinden insaları bir araya getirmek olan projede topluluğa katılanların şakalar aracılığıyla finansal özgürlüğe ulaşması planlanmıştır. DeFi eğitimine ve olumlu düşünmeye güçlü bir şekilde odaklanan proje, insanları 9-5 çalışmaktan kurtarmaya çalışmaktadır. Projenin odak noktası her zaman topluluğun neye yöneldiği üzerine olacaktır. DINU token son 14 günde %59,3 değer kazanmıştır ve $0,00000000308’dan işlem görmektedir.

Loser Coin (LOWB)

Haftanın İlgi Gören Meme Tokenları (27 Haziran - 3 Temmuz) 3
Loser Coin (LOWB)

Loser Coin, arkasında ilginç bir hikaye barındırmaktadır. Ailesinin geçimini sağlamak için haftada 60 saat çalışan bir aile babası, sahip olduğu her şeyi bu tokenı yaratmak için harcadı. Şimdiki amacı ise dünyanın her yerindeki kaybedenleri bir araya getirerek deyim yerindeyse tokenın nasıl dönebileceğini göstermek. Başarılı olmaya hazır bir kaybedenler topluluğuna katılarak servet kazanmak isteyenler için mükemmel bir fırsat olduğunu iddia eden Loser Coin, ileride $0,01 fiyatına ulaşmak istiyor. Son 14 günde %22,4 yükselen LOWB token $0,0000238’dan işlem görüyor.

Yummy (YUMMY)

Haftanın İlgi Gören Meme Tokenları (27 Haziran - 3 Temmuz) 4
Yummy (YUMMY)

Yummy, büyüme fonu aracılığıyla sahiplerine değer sağlamaya ve dünyanın acil sorunlardan bazılarının çözülmesine yardımcı olmaya çalışan bir meme tokendır. Şimdiden 1,1 milyon dolların üzerinde bağışta bulunan ve toplam token arzının %55’ini yakan Yummy, bunları sadece başlangıç olarak görüyor. Büyüme fonu, Yummy sahiplerinin günlük geri alımlar ve token yakımı yoluyla getirilerini daha da maksimize etmek için tanıtıldı. Kripto alanındaki sosyal etkilerini ilerletmek ve daha fazlasını yapmak için de Bare Knuckle FC gibi oyuncularla ortaklıklar kuruldu. Geçtiğimiz hafta %5,5 değer kazanan YUMMY token şu anda $0,00000322 fiyatında.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   2023'de En Çok Kazandırabilecek 10 Altcoin

Doggy (DOGGY)

Haftanın İlgi Gören Meme Tokenları (27 Haziran - 3 Temmuz) 5
Doggy (DOGGY)

Doggy, Crypto Doggy NFT koleksiyonunun yerel tokenıdır. Crypto Doggy, atkı, dil uzatma, renk şeması, köpek türeri, göz kırpma, gözlük, şapka ve diğer özellikler kullanılarak kriptografik olarak oluşturulan 10.000 benzersiz NFT’den oluşmaktadır. Her özelliğin belirli bir oluşma olasılığı olduğu için bazı özellikler diğerlerinden daha nadir hale gelmiştir. Koleksiyondaki bazı NFT türlerini elde etmek çok zordur. DOGGY tokenın toplam 5 milyar arzı vardır. Doggy Shop’ta harcanan tüm DOGGY tokenlar yakılacaktır. NFT sahipleri stake avantajlarından yararlanabilir. $0,000284 fiyatındaki DOGGY token son haftada %4,8 değer kazanmıştır.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu