HighStreet (HIGH) Nedir? HighStreet (HIGH) Geleceği ve Yorum 2022

HighStreet (HIGH) Nedir?

Highstreet, alışveriş, oyun, NFT, geleneksel markalar ve kriptoyu tek bir MMORPG’de birleştiren açık bir küresel metaverse’dir

Ethereum blok zincirini ve Binance Akıllı Zincirini kullanan HIGH, alışveriş, oyun, NFT, geleneksel markalar ve kripto para birimlerini tek bir MMORPG’de birleştiren bir metaverse projesidir. Unity ve blockchain teknolojisi ile yerel olarak oluşturulan HIGH, eklentilerle gerçek nesneleri oyun nesnelerine dönüştürür. HIGH, Highstreet’in özel oyun ve Play for Exchange Para Kazanma için gerçek dünya markalarından NFT’ye sunulan yönetim ve hizmet token’ıdır.

HIGH, 2015 yılında kurulan sanal gerçeklik perakende şirketi LumiereVR’den oluşturuldu. Ekip, yıllar içinde Hershey’s Chocolate, L’Oreal, Victoria’s Secret gibi markalara sahip oldu. Şu anda HTC, Palmdrive Capital, Geleneksel Cherubic Ventures, Mechanism, Jump Trading ve NGC dahil olmak üzere uzun bir yatırımcı listesine sahiptir. En son yatırım turu, büyük markaların ve borsaların bir karışımı tarafından yönlendirildi ve ekibin meta verilerde oyunlar arasında yerel olarak birlikte çalışabilirlik oluşturmasına izin verdi.

Markaların kullanıcılarla etkileşim kurmasını sağlar. Kullanıcının bakış açısından, dünyanın dört bir yanındaki mağazaların gerçek markaların gerçek ürünleriyle dolup taşması ve yerel VR desteği ile inşa edilmesi dışında, savaşacak canavarları ve tamamlanması gereken görevleri olan diğer MMORPG’lere benzer. Highstreet, PC’ler, web tarayıcıları, cep telefonları ve Sanal Gerçeklik (VR) cihazları gibi tüm platformlarda oynanabilir.

Oyuncular, sanal gerçeklik teknolojisinin harika uygulamasıyla en gerçekçi Metaverse alanını deneyimleyebilir. Hayal gücünüzle yarattığınız yeni diyarları kendi başınıza keşfedebilirsiniz. Ayrıca oyuncular, gerçek dünya markaları tarafından üretilen oyun içi NFT’leri alıp satabilir. HIGH, Balenciaga, L’Oréal, Hershey’s Chocolate veya Madison Square Garden gibi dünyaca ünlü markaların birçok ürününü sunuyor.

Brands, ürünlerini çalışmayı seven oyunculara satmak için Highstreet’te NFT’yi piyasaya sürüyor. NFT hibrit öğeleri, gerçek sürüm ve sanal gerçeklik sürümüne ayrılmıştır. Oyuncular ayrıca HighStreet’te işlem yaptıktan sonra NFT Hybrid’in gerçek sürümünü (ör. gömlek veya ayakkabı) alabilirler. HighStreet, oyuncuların NFT’leri halka açık olarak takas etmeleri ve satın almaları için bir pazar yeri sağlar.

Highstreet, oyuncuların her bir ürünün fiyatını talebe göre otomatik olarak ayarlayarak platformda NFT’leri kolayca alıp satmalarını sağlar. Diğer MMORPG’lerin çoğu gibi, Highstreet World de oyun içi bir para birimine sahiptir, ancak benzersiz bir farkı vardır: Economy Highstreet’in oynanışı iki ana para birimi, HIGH ve Street Credit (STREET) tarafından yönetilir. Makale esas olarak herkes için HIGH Token hakkında bilgi sağlar.

HHIGH, fiziksel ve dijital dünyaları yepyeni bir MMORPG’de birleştiriyor. Unity ve Blockchain teknolojisi kullanılarak yerel olarak oluşturulan HIGH, gerçek ürünleri eklentilerle oyun öğelerine dönüştürüyor.

Platformun yatırımcıları hakkında yorum yaparak, “Geleneksel HTC, Palmdrive Capital, Cherubic Ventures, Mechanism, Jump Trading ve kripto NGC dahil olmak üzere geniş bir yatırımcı listemiz var. En son yatırım turumuz, meta veri tabanındaki oyunlar arasında yerel birlikte çalışabilirlik oluşturmamıza olanak tanıyan bir dizi büyük marka ve borsa tarafından yönlendiriliyor.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Zebec Protocol (ZBC) Nedir? Zebec Protocol (ZBC) Geleceği ve Yorum 2022

Highstreet’in misyonu, finansal ürünlerin nasıl kullanıldığını, tüketildiğini ve satıldığını yeniden tanımlarken fiziksel ve dijital dünyaları birbirine bağlamaktır. HIGH kullanıcıları, tamamı HIGH arabirimi aracılığıyla esnek ve etkileşimli bir meta veri deposunu keşfedebilir.

HighStreet (HIGH) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Travis Wu
  • Kuruluş Yılı: 2015
  • Blok ZinciriEthereum
  • Toplam Arzı: 100,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 12,302,500
  • Piyasa Değeri: ₺ 423,871,698
  • En Düşük Fiyat: ₺ 19.66
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 723.17
  • Proje Amacı: Unity ve blockchain teknolojisi ile yerel olarak oluşturulan HIGH, eklentilerle gerçek nesneleri oyun nesnelerine dönüştürür.

HighStreet (HIGH) Geleceği

Oyun, ticaret ve alışveriş üçgeninde geliştirilmiş yenilikçi bir metaverse projesidir. Sunulan rol yapma ve farklılaştırılmış oyunların yanı sıra e-ticaret sitelerine sistem entegrasyonu sektörde ses getirdi ve büyük markaların dikkatini Highstreet’e çekti. Uzmanlar, projeyi umut verici buluyor ve potansiyeli nedeniyle avantajlı bir proje olarak değerlendiriyor.

HIGH, tüm sektör tarafından yakından izlenen alışveriş, ticaret ve oyun odaklı bir metaverse projesidir. Sanal varlıklar ile gerçek dünya arasında bir köprü oluşturan HIGH Token, büyük kripto borsalarında listelenebilir. Bir hizmet ve yönetim token’ı olarak geliştirilen HIGH Coin, uzmanlara göre sözünü tutarken, analistler token’ın bu yıl fiyatının artacağına inanıyor.

Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

HighStreet (HIGH) Yorum

Highstreet, MMORPG dünyasında kusursuz bir varlığa sahip olabilecekleri markalar için Shopify for Gaming deneyimini yarattı. Maplestory’den World of Warcraft’a kadar her oyuncu oyununda oynuyor. Mevcut e-ticaret sistemlerine doğrudan entegrasyon sayesinde, oyuncular sadece oyunda kullanmak için fiziksel eşyalar satın almakla kalmıyor, aynı zamanda bu eşyaları gerçek hayatta kullanma yeteneğine de sahip oluyorlar. “Yarı çevrimiçi yarı gerçek hayatlarımızı yaşadık. Pazarımızdaki ürünler hem fiziksel hem de sanal formlarda mevcuttur ve her zaman doğrudan markalardan temin edilir.

Solera’nın kıtasına ev sahipliği yapan Highstreet World Metaverse, her biri oyunun oynandığı piyasa güçleri tarafından titizlikle şekillendirilmiş gizemli adalar ve bölgelerden oluşan sürekli genişleyen bir takımadaya sahiptir. Ekip ayrıca gelecekte cüzdan entegrasyonu, oyun geliştirme, NFT entegrasyonu gibi özellikleri de kullanıma sunacak.

HighStreet (HIGH) Nereden ve Nasıl Alınır?

HighStreet (HIGH)’i güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu