Huobi BTC (HBTC) Nedir? Huobi BTC (HBTC) Geleceği ve Yorum 2022

Huobi BTC (HBTC) Nedir?

Huobi BTC (HBTC), Huobi Global kripto para borsasının tokenidir. HBTC olarak kısaltılan Huobi Token, Ethereum blok zincirinde geliştirilmiş ve ERC-20 standardı altında çalışan merkezi olmayan bir dijital varlıktır. Huobi Borsası 2013’te kuruldu, HBTC Token ise Ocak 2018’de piyasaya sürüldü. HBTC token’ı sahipleri, Huobi Global borsasındaki işlemleri için indirimli işlem ücretleri alırlar. . Ayrıca, HBTC token’ları ile satın alınabilen VIP statüleri, ticaret ücretleri, airdroplar ve yeni projelere önceden erişim gibi özel avantajlardan da yararlanabilir. Buna ek olarak, token’a sahip olmak size borsadaki kararlarda oy kullanma hakkı da verir.

Huobi Token projesi temel olarak bir dijital varlık finansal hizmetler şirketi olan Huobi Global’dir. Platform, 2013 yılında Çin’de faaliyete başladı. Kuruluşunun ardından Çin’de en yüksek işlem hacmine ulaşan ilk kripto para borsası olan Huobi, 2016 yılında da artmaya devam etti. Aslında bu süre zarfında Huobi neredeyse kontrol etmeye başladı. Küresel kripto ticaretinin %60’ı. Çin’in kripto kısıtlamalarını takiben merkezini ülkeye taşıdı. Çin ofisini yalnızca pazar araştırması için kullanmaya başlayan Huobi, 2017 yılından bu yana Singapur’daki merkezinden yönetiliyor.

Huobi BTC, DDoS karşıtı koruma teknolojisini kullanır. Ayrıca, varlıkların yüzde 98’i “Çoklu İmza” soğuk cüzdanında tutulmaktadır. Kullanıcıların güvenliğini korumak için borsa “Don’t Be Evil” adlı bir risk kontrol yöntemi kullanır. Platform, 2018’den beri güvenlik rezervasyon mekanizmasını varlık koruma stratejisi olarak kullanıyor. Aynı yılın Ocak ayında Huobi ayrıca bir Yatırımcı Koruma Fonu kurdu. Sonuç olarak, HBTC sahipleri, bu fonla kripto para ticareti ile ilgili dolandırıcılık faaliyetleri veya diğer tehlikelerden kaynaklanan kayıplardan korunur.

Günlük işlem hacmi açısından dünyada üst sıralarda yer alan kripto para borsası Huobi, kendi tokenini piyasaya sürdü. Bilindiği üzere Binance ve Kucoin gibi borsa platformlarının kendilerine ait tokenleri bulunuyor. Özellikle Binance’in BNB tokeni, piyasadaki kripto para birimleri arasında üst sıralarda yer almasıyla dikkat çekiyor. Kucoin token’ı Kucoin Shares’in performansı hiç de kötü görünmüyor ve belirteç de umut vaat ediyor.

Huobi Token değerinin doğrudan Huobi.Pro kripto para borsasının işleyişi ile ilgili olduğu söylenebilir. HBTC’nin piyasa arzının çoğunluğu, beklendiği gibi Huobi borsasında. Huobi Token’ın piyasa değeri her geçen gün artmaya devam ediyor. Bilindiği üzere kripto para borsaları, işlemlerinde platformlarından token tercih eden kullanıcılara çeşitli avantajlar sunuyor. Bu nedenle, borsa kullanıcılarının Binance Coin ve Huobi Token gibi kripto para birimlerini kullanmaları teşvik edilir.

Huobi, HBTC’yi blockchain ağındaki ekosisteme dayalı olarak tasarladı. HBTC’nin en önemli özelliği olarak hem Huobi tarafından hem de Huobi ekosistemi içinde kullanılabilir. İkinci özellik olan hizmet sağlayıcı özelliği, Huobi Group ekosistemi ve grubun işletmeleri arasında dağıtılan tüm uygulamalar için önemli bir merkez haline geldi. Ayrıca, Huobi’nin altyapısı sayesinde birçok şirket güvenli bir şekilde para transferi yapabilmektedir. Son olarak, token sahipleri Huobi ekosistemine erişebilir ve tüm ödüller ekosistemin bir parçası olarak sunulur. Özellikle, Huobi’nin değerini düzenli token alımları ve ardından yakma yoluyla katlamasına izin verir.

Huobi Global, daha fazla Huobi Token kullanmak için çeşitli girişimler ve teşvikler yaratıyor. Token sahipleri, Huobi Bulut hizmetine sahip olma, proje ekiplerini listeleme, borsada küresel bir elit olma, Huobi NEXT etkinliğinde oy kullanma, destek ve sponsor ile OTC reklam dosyalama hakkına sahiptir. Huobi Global, ekosistemi geliştirmek için kurumsal müşterilerle pazarlık etmeye çalışır. Çalışmaları, toplum hizmeti sağlayıcıları, birçok inkübatörle ortaklık yapan, ünlü kripto madencileriyle iş yapan, en iyi 10 madencilik havuzuyla uğraşan, kripto medya gruplarıyla çeviri ticareti yapan ve kelle avcılarıyla işbirliği yapan olarak anlaşılabilir. Birçok borsa, ekosistemlerini etkinleştirmek için farklı yollar izliyor ve Huobi bu konuda farklı değil.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Mines of Dalarnia (DAR) Nedir? Mines of Dalarnia (DAR) Geleceği ve Yorum 2022

Huobi’nin reklam sistemi, profesyonellerin ve normal kullanıcıların, tuttukları Huobi token’larının miktarına göre ayarlamalar yapmalarına olanak tanır. Sıradan kullanıcılar için 7 seviye bulunurken, profesyonel kullanıcılar için özel olarak oluşturulmuş 9 seviye vardır.

Huobi BTC (HBTC) Genel Bilgiler

 • Kurucusu: Leon Li
 • Kuruluş Yılı: 2013
 • Blok ZinciriEthereum
 • Toplam Arzı: 38,970
 • Dolaşımdaki Arzı: 38,970
 • Piyasa Değeri: ₺ 14.493.617.965,26
 • En Düşük Fiyat: ₺ 30.472.176,26
 • En Yüksek Fiyat: ₺ 119.097.531,47
 • Proje Amacı: Huobi Global tarafından geliştirilen ve Ethereum ağında yayınlanan Huobi BTC (HBTC) token’ı, en büyük ve en yaygın kullanılan dijital varlık olan Bitcoin’i (BTC) merkezi olmayan finansa entegre ederek merkezi olmayan uygulamalar dünyasının gelişimini desteklemeyi amaçlıyor. DeFi) ekosistemi. .

Huobi BTC (HBTC) Geleceği

Dünyanın en büyük borsalarından biri olan Huobi Global’in tokeni HBTC, borsada önemli bir ekosistem oluşturmayı başardı. Özellikle normal kullanıcının en az 10 HBTC’si varsa, yüksek komisyon ücretinin düşmesine ve komisyon ücretinde indirime başlamasına yardımcı olduğu için birçok kullanıcı indirimi kolayca alabilir. Özellikle ABD ve Avrupa’daki yatırımcılar için, düşük fiyatı, borsada kolayca büyük miktarda HBTC satın almak ve ticaret komisyonlarını azaltmak için kullanılır. Ayrıca Huobi’nin kendi tokenini çeşitli etkinliklerle desteklemesi, kullanıcıların kazanmasını kolaylaştırıyor.

Huobi BTC (HBTC) Yorum

Kripto para ekosistemi büyümeye devam ettikçe borsa kullanıcılarının sayısının artacağı kesin. Buna göre Huobi Token’ın gelecekte çok daha büyük bir piyasa değerine sahip olacağını tahmin etmek yanlış olmaz. Ayrıca HBTC sahibi kullanıcılar belirli özelliklerden faydalanabilecekler. Oy hakkı da bu özelliklerden biridir.

Huobi Token’ı bir kullanım token’ı olarak düşünebiliriz. Başka bir deyişle, HBTC’nin belirli özellikleri vardır. Kullanıcılar, Huobi platformunda hangi kripto para birimini listeleyeceklerini HBTC aracılığıyla seçebilecek ve istedikleri adayı destekleyebilecekler. Token sahipleri, belirli koşulları yerine getirdikleri sürece çeşitli ödüllerden de yararlanabilirler. Ayrıca Huobi BTC, platformda yapılan işlemler için daha düşük ücretlere izin verir.

Huobi BTC (HBTC) Nereden ve Nasıl Alınır?

Huobi BTC (HBTC)’yi güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:

 • MEXC
 • FTX
 • CoinTiger
 • KuCoin
 • MDEX
 • MakiSwap
 • Bitay
 • Bitmax

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu