İnancımızı Yitirmeyelim ! - BTC MAGAZİN

İnancımızı Yitirmeyelim !

Merhabalar gönüldaşlar;

Gönüldaşlar diyorum çünkü bu yazıyı okuyor iseniz, siz de benim gibi bu teknolojiye gönülden bağlısınız demektir. Kiminiz Blockchain teknolojisine, kiminiz kripto paralara ve borsalara kiminiz ise tüm bunların arkasındaki hukuksal sürece meraklı olabilirsiniz. Bu örnekler çoğaltılabilir  fakat, hedeften şaşmamak adına şunu belirtmekte fayda var:

Hepimiz geleceğin insanlarıyız.

Evet hepimiz geleceğin insanlarıyız. Bir metafor yapmıyorum; bir yargıdan bahsediyorum aslında. Aramızda farkında olmadığımız, görünmez bir bağ var. Her nerede olursak olalım sadece bir ekran ile hepimiz birbirimize ulaşabiliyor ve fikirlerimiz ile bir başkasına dokunabiliyoruz. Merkeziyetsiz ve ölçeklenebilir olan aslında bizleriz. İşte bu gönül verdiğimiz teknolojiye inanarak ne kadar doğru bir yolda ilerlediğimizi bize zaman yeterince gösterdi. Ve daha güçlü doneler ile göstermeye devam edecek.

Hepimiz az çok biyoloji biliyoruzdur. Doğal seleksiyon tanımı hepimizin kafasında bir kaç tane ampülü yakmıştır. Bugün içinde bulunduğumuz teknolojik gelişme de bence mükemmel bir doğal seleksiyon testi. Bizler bu testi geçip geleceğin bireyleri arasında olmaya ilk adımı atmış insanlar olarak inandıklarımıza devam etmeliyiz.

Unutmayalım ki hiç bir değişim kolay ve sancısız olmaz. Blockchain teknolojisi ile beraber tüm dünyanın sahip olacağı şeyleri saymakla bitiremiyorken hayal gücümüzün önderliği  geleceğimizin en büyük anahtarı. Bu anahtar ki daha önce geçilmemiş kapıları açan, yıkılmamış duvarları yıkan bir anahtar..

Ne uzun süreli ayı dönemi ne de spekülasyonlar sakın ola içinizdeki inancı yitirmenize sebep olmasın. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri onlardan ders de alarak yapmaya devam edin. Sonunda mutlaka gülen azınlığın içinde yerinizi alacaksınız. Araştırın, araştırın ve araştırın. Bu teknolojinin neresinde olmak istediğinize karar verin.  Unutmayın: ”gelecek bizim parmaklarımızın ucunda.”

Ben yaşam koçu Bahadır Demir. Kripto para yatırımcılarına görüş ve fikirlerimle destek vermek için artık Btcmagazin’deyim.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu