Jed McCaleb Milyonlarca XRP'yi Nakte Çevirmek İçin Taşıdı - BTC MAGAZİN

Jed McCaleb Milyonlarca XRP’yi Nakte Çevirmek İçin Taşıdı

  • XRPL Monitor, Ripple kurucu ortağının XRP’sinin bir kısmını tekrar nakde çevirmek için taşıdığını, bu arada XRP likidite endekslerinin yeni ATH’lere ulaşamadığını bildirdi.

Son blockchain verilerine göre, aynı zamanda şirketin eski baş teknik görevlilerinden biri olan Ripple kurucu ortağı Jed McCaleb, XRP’lerinin başka bir bölümünü nakite çevirmek için transfer etti.

Bu arada, XRP likidite endeksleri, uzun süredir tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşamadı.

Jed McCaleb 2.842.234 Dolar Daha Alıyor

XRPL Monitor, bugün erken saatlerde ve 18 Eylül’de, şirkette CTO pozisyonunda çalışan Ripple kurucusu McCaleb’in toplamda yaklaşık 3 milyon dolar olan 11,4 milyon XRP’yi taşıdığını bildiren verileri paylaştı.

Topluluktan bazıları, McCaleb tarafından sık sık XRP satılmasının, XRP’nin döviz kuru üzerinde düşüş baskısına neden olabileceğine inanıyor.

XRP, CoinMarketCap’in rakamlarına göre 0.25$’dan el değiştiriyor.

XRPL Monitor, son yirmi dört saat içinde işlem gören devasa bir XRP miktarını bildirdi – Coinabase Pro, 9,999,980 XRP taşıdı.

Bu miktar, 2.500.565$’a eşittir – ve bu Coinbase Pro’da XRP likiditesini artırmak için yapılan bir işlemdir.

XRP Likidite Endeksleri Yükselemiyor

Liquidity Index Bot tarafından Twitter’da sağlanan verilere göre, dört ODL koridorundaki XRP likidite endeksleri; – Bitso, Bitstamp, BTC Markets ve Coins.ph – uzun süredir en düşük seviyede.

Pratik olarak, kripto piyasasının Bitcoin, borsa ve petrol ile birlikte çöktüğü Kara Perşembe’den (12 Mart) bu yana; XRP‘nin likidite endeksleri tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşamadı.

Bu arada, Ripple ODL ağını genişletmeye devam ediyor ve bu yıl Asya, Afrika ve Latin Amerika’da daha fazla ODL koridoru kurmayı planlıyor.

Btcmagazin tarafından daha önce bildirildiği üzere, kamuoyuna duyurulmayan bir ODL koridoru, Japonya ve Güney Kore’yi Bitbank ve Bithumb kripto borsaları aracılığıyla birbirine bağlıyor.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu