Jim Cramer, Bitcoin’de Ciddi Fiyat Düşüşü Bekliyor

CNBC sunucusu Jim Cramer, Bitcoin ve geleneksel pazarlar hakkında konuşmak için Squawk Box programına katıldı.

Sunucu, Bitcoin’in tersine dönmesi ve yükselmeye başlamasıyla ilgili şüphesini paylaştı. Galaxy Digital’den Mike Novogratz ve MicroStrategy’nin CEO’su Michael Saylor’un bu hafta başlarında CNBC’de yer almasının “bir stand gösterisi” olduğunu belirtti.

Ünlü CNBC sunucusu, Novogratz ve Saylor’un daha fazla düşüşü önlemeye çalıştığını söylüyor.

Bitcoin’deki bu iki büyük yatırımcının bunu “artık düşmesine izin veremeyecekleri” için yapmak zorunda olduğuna inanıyor, bu yüzden BTC patlamadan önce bu fiyat düşüşünün bir norm olduğunu söyleyen insanların rolünü üstlendiler. Bu, kripto fiyatları için normal bir durumdur.

Son olarak Cramer, Bitcoin’in “bütün bu fiyasko başlamadan önceki” seviye olan 12.000 dolara düşeceğine inandığını paylaştı.

Cramer, bir kez daha Bitcoin’in “gerçekten bir şey olmadığını” belirtti ve Joe Kernen’in yeni ortaya çıkan blok zinciri teknolojisinin bir temsili olduğunu söylediğinde alay etti.

Cramer, daha önceki röportajlarında Bitcoin ve Ethereum’un “en meşru” kripto para birimleri olduğuna inandığını ve insanların risksiz varlıklar olarak görmedikleri sürece bunlara yatırım yapmasına izin verilmesi gerektiğini söyledi.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   El Salvador Vatandaşlarına Ücretsiz Bitcoin Dağıtacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu