Justin Sun Haberleriyle Huobi Token (HT) Yükselişe Geçti

Huobi borsasının Justin Sun tarafından satın alındığına dair söylentiler, borsa tokeninin fiyatında büyük bir artışa neden oldu. Huobi Token (HT), söylentinin sektöre yayılmasının ardından birkaç saatten daha kısa bir sürede %21’lik kayda değer bir artış gördü.

Bu sabah kullanıcılar, Sun’ın resmi Twitter profiline dünyanın en büyük merkezi borsalarından birinin adresini yerleştirdiğini fark etti. Daha sonra, medya alanında Justin Sun’ın Sam Bankman-Fried’in yardımıyla borsayı satın aldığına dair ilk haberler çıktı.

Daha sonra Sun’ın tüm Huobi çalışanlarına bir konuşma yaptığına dair haberler çıktı. Çalışmalarının Huobi Token (HT) etrafında döneceğini ve Çin pazarına geri dönmeyeceğini belirtti. Ancak Sun, borsayı satın almadı. Huobi’ye göre Sun, borsanın danışma kuruluna girdi ve şirketin beş danışmanından biri olarak görev yapacak.

Sun’ın borsanın tokenine daha fazla değer getirmek için resmi olarak çalışacağı gerçeği göz önüne alındığında, Tron’un kurucusunun tokene daha fazla dikkat çekmek ve satın alım getirmek için hangi adımları atmaya istekli olduğu henüz belli değil.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Dogecoin (DOGE) 0.10 Dolara Ulaşacak mı? İşte Ünlü Analistin Tahmini

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu