Justin Sun’ın Transferi Ethereum (ETH) Fiyatını Yükseltir mi?

Ethereum 1.600 dolar eşiğini aşmaya çalışırken ani bir transfer gerçekleşti. İkinci en büyük kripto para birimi, yükselmeye devam etmek için umutsuzca balinaların desteğine ihtiyaç duyuyor. Eski Tron CEO’su Justin Sun’ın 50 milyon dolarlık desteği ancak piyasalarda bir tepki başlatabilir ve yeni bir ralliyi tetikleyebilir.

Sun ve Ethereum arasındaki bağlantı, geliştirici ve resmi bir Huobi danışmanı Sun’ın geçen yıl piyasada varlığı mükemmel bir şekilde alıp sattığı için açıktır. Mutlak zirvede, Sun 340.000 ETH sattı ve büyük bir çöküşün hemen öncesinde muazzam bir kar elde etti. Ethereum’un düşüş yolunda, 50.000 ETH’nin altında küçük transferler yaptı ve yavaş yavaş pozisyonunu düşürdü. Binance’e yapılan en son transfer, Sun’ın son birkaç ayda gösterdiği ilk satın alma etkinliği olabilir.

Ethereum birikimi, perakende yatırımcılar tarafından aktif olarak aşağı itilen bir varlık için geçerli olan satış baskısında potansiyel bir düşüşe işaret edebilir. Sun gibi balinalar daha fazla fon dağıttıkça, piyasada olumlu bir geri dönüş ve Ether’i 1.600 dolara çıkaran rallinin devamını görebiliriz. Yazım zamanında, Buterin’in kripto para birimi Ethereum (ETH), son 24 saatte %1.85 düşüşle 1.601 dolardan işlem görüyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ethereum (ETH) Fiyatı Büyük Ralliye mi Hazırlanıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu