Kasta (KASTA) Nedir? Kasta (KASTA) Geleceği ve Yorum 2022

Kasta Nedir?

Kasta, dijital ödemeleri yeniden tanımlamayı amaçlayan bir kripto para ödeme platformudur. Bitcoin 2009’da ilk piyasaya sürüldüğünde, bankalar ve hükümetler gibi aracıları gereksiz kılacak bir ödeme devrimi vaat etmişti. Yaratıcıları Satoshi Nakamoto, Bitcoin sahiplerinin herhangi bir transfer ücreti veya işlem gecikmesi olmadan neredeyse anında dijital para ticareti yapabileceği bir gelecek hayal etti.

Bitcoin giderek bir değer deposu haline geldikçe bu hikaye değişirken, diğer projeler finans dünyasında devrim yaratmaya başladı. Böyle bir projenin bir örneği, ödemeleri hızlı, kolay ve ücretsiz hale getiren Kasta kripto para birimi platformudur.

Kolay değiş tokuş ve kişiselleştirilmiş banka kartı sayesinde, Kasta ile fiat ve kripto ile ödeme yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Platform henüz emekleme aşamasında olsa da, kesinlikle tanınan bir ödeme sistemi olma potansiyeline sahip.

Bunu, anında ve sınırsız eşler arası (P2P) kripto para birimi işlemlerini etkinleştirerek yapar. Güven, yenilik ve rahatlık temeli ile Kasta’nın platformu, kripto benimseme ve kripto tabanlı bir ekonomide dünyaya liderlik etme ortak hedefine sahiptir.

Bir kripto yatırımcısıysanız, daha az bilinen herhangi bir altcoin’in başarısının önündeki en büyük engelin yaygın olarak benimsenmesi olduğunu anlayacaksınız. Bazı projeler bir ekosistem yaklaşımı benimsediğinden, yeni girenlerin entegrasyonunu zorlaştıran giriş engelleri yaratma eğilimindedirler. Kasta söz konusu olduğunda, dünyanın itibari paraya dayalı bir ekonomiden kripto tabanlı bir ekonomiye geçişine yardımcı olmaya çalıştığı için bu özellikle önemlidir.

Kripto para birimlerine aşina olmayanlar ilk başta temkinli olsalar da Kasta, eski fiat ödeme sistemleriyle ilgili birçok sorunun üstesinden geldi. Yüksek işlem ücretlerinden uzun uluslararası havale sürelerine kadar bu sorunlar, varlıklarını aktarırken verimlilik arayan kullanıcılar için bir darboğaz oluşturabilir.

Kullanıcılar kripto para ödeme çözümlerini kullanırken daha az sorun yaşayabilirken, mevcut projeler karmaşık değişim prosedürleri ve adresleri ile uğraşmak gibi zorluklarla karşı karşıya.

Kasta, PayPal ve Venmo gibi popüler uygulamalarda normalde bulacağınız birçok özelliği standartlaştırarak P2P ödemelerini kolaylaştırır. Ayırt edici bir özellik, ödeme için fiat veya kripto para birimleri kullanarak para birimlerinin kolayca değiştirilmesini kolaylaştıran Kasta’nın kolay değişim motorudur.

Bu araç, P2P ödemelerini desteklemenin yanı sıra, kullanıcıların herhangi bir kripto para birimini Kasta’nın ödeme ekosistemine kolayca entegre etmelerini sağlayarak fiat para birimlerini geliştirmelerine ve yükseltmelerine yardımcı olur. Bu kolaylık, Kasta’nın kullanımı kolay kripto cüzdanları ve işe alım sürecini büyük ölçüde kolaylaştıran “şimdi al, sonra öde” ödeme çözümleri ile daha da geliştirilmiştir.

Kasta platformuna özgü KASTA, Polygon ağında bulunan ERC20 token’larıdır. KASTA token’ı, Kasta ekosisteminde ücret indirimlerinden bahis bonuslarına kadar çeşitli kullanımlar ve avantajlar sunar. KASTA token’ları, Kasta’nın dünya çapında kripto para biriminin benimsenmesine öncülük etme misyonunu destekledikleri için platformun genel gelişiminde önemli bir rol oynayacak.

Bay Roegind, başlangıç ​​endüstrisinde on yıldan fazla deneyime sahiptir. Oyun finansmanı ve teknolojisinde bir geçmişi var. Şirketlere müşterileriyle nasıl etkili bir şekilde iletişim kuracakları konusunda tavsiyelerde bulunun. Carl Runefelt, Kurucu Ortak ve CMO. Bay Bitcoin’in Twitter’da bir milyon takipçisi var.

Hans-Herko Lusmagi, Kasta’nın CPO’su olmadan önce Avrupa’nın önde gelen GameTech şirketinde Baş Tasarımcıydı. Kasta’nın CTO’su ve kurucu ortağı Sven-Erik Appelberg, çeşitli B2B spor şirketleriyle ortaklık kurdu. Bu yöneticiler geniş bir endüstri deneyimine sahiptir ve bu nedenle Kasta’ya çok fazla değer katmıştır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   NFT Nedir ve NFT'ler Nasıl Çalışır?

Gaz vergisini ortadan kaldıran proje, kullanıcılara günlük yaşamlarında da avantajlar sağlıyor. Kullanıcılar gerçek dünyada alışveriş yaparken bu token değeri ile alışveriş yapabilecekler. Daha da önemlisi, kendi ödeme planlarını seçebilecekler.

Swap özelliği, bu projenin gelecekte uygulamak istediği bir diğer özelliktir. Bu özellik sayesinde kullanıcılar diledikleri para biriminde birikim alabilecekler.

Projenin temel amacı, kripto para borsalarının kullanımını kolaylaştırmaktır. Bu nedenle her bireyin rahatlıkla kullanabileceği şekilde geliştirmeler ve düzenlemeler yapılmaktadır. Bu nedenle günümüzde sıklıkla kullanılan para birimlerinin popülerlik kazanması ve kullanımlarının artması beklenmektedir.

Kullanıcılara ödeme kolaylığı sağlamaktır. Bunun nedeni, piyasada yapılan transferler ve ödemeler için işlem ücreti alınmasıdır. Bunun kullanıcıları sıkıntıya sokan bir durum olması sıkça şikayet edilen bir durumdur. Bu nedenle KASTA bu soruna bir çözüm sunmaktadır.

Kasta Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Carl Runefelt
  • Yayınlanma Yılı: 2021
  • Blok ZinciriPolygon
  • Toplam Arzı: 1,500,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 355,736,584
  • Piyasa Değeri: ₺ 406,844,088
  • En Düşük Fiyat: ₺ 1.07
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 27.09
  • Proje Amacı: Varlıkları uygulanabilir bir dönüşüm aracı haline getirerek dünya çapında kripto para biriminin tanınmasını sağlamak ve kripto para tabanlı bir ekonomiye yöneltmektir.

Kasta Geleceği

Kasta Coin incelemelerine baktığımızda kasta coin kripto kullanıcılarının işini kolaylaştırmak için tasarlanmış bir ödeme yöntemi sistemidir. Kripto kullanıcıları genellikle kendi varlıklarını kullanamazlar.

Kasta Coin projesi, kripto para kullanıcılarının bu sorununu çözmek için doğdu. Bugün, birçok işletme kripto para biriminde ödeme kabul etmeye başladı. Kasta parası yeterince kullanıcı çekebilirse, gelecekte evrensel olarak kabul edilen bir ödeme sistemi haline gelebilir.

Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Kasta Yorum

Kasta’yı rakipleriyle karşılaştırırken, bahsetmeye değer birçok üstün avantajı vardır. BitGo’yu (maksimum işlem güvenliği için saklama cüzdanı sağlayıcısı olarak) kullanmaktan P2P işlem ücreti almamaya kadar, Kasta ekibinin P2P işlemlerini çözerken kullanıcıların çıkarlarını tamamen önemsediği açıktır.Hem güvenlik hem de maliyet sorunlarını ele alır.

Kasta, yol haritasının bir parçası olarak, daha fazla kullanıcıyı Kasta’yı kullanmaya teşvik etmek için bir banka kartı, bir ortaklık programı, kimya oyunları ve değişim ücretlerini azaltan bir ödeme ağ geçidi başlatmayı planlıyor. Kasta stake etme açısından, KASTA tokenlerine yatırım yapmak, kullanıcılara daha düşük değişim ücretleri ve daha iyi stake getirileri sağlar.

Sınırsız, ücretsiz ve anında işlemler sağlamaya odaklanan Kasta, insanlara ödemelerde ve işlemlerde tam özerklik sağlamak için geleneksel ödeme yöntemlerini blok zincir teknolojisiyle birleştirerek kesinlikle uzun vadeli harika bir seçenektir. Kripto ödemeleri yapmak için kolay ve verimli bir yol arayan kullanıcılar, Kasta’nın yenilikçi ve ücretsiz platformunu denemek isteyeceklerdir.

Kasta Nereden ve Nasıl Alınır?

Kasta’yı güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu