Klever (KLV) Nedir? Klever (KLV) Geleceği ve Yorum 2022

Klever (KLV) Nedir?

Klever Coin (KLV), Klever platformu tarafından tutulan bir kripto para birimidir. Çeşitli uygulamalarda yapılan işlemler doğrudan veya dolaylı olarak KLV üzerinden iletilir. KLV, kullanıcılar, ürünler ve hizmetler arasındaki bağlantıyı sağlar. KLV geliştiricileri de bu ilişkiyi güçlendirmek için düzenli ve sürekli çalışmalar yapacaklarını söyledi. Bildiğimiz dünya hızla değişiyor. İnternet üzerinde sınırsız bir ticari ve iletişim ağı bulunmaktadır.

Bu yetenekler, insanların yaşamlarını, ekonomik durumlarını ve güvenliklerini yönetme biçimlerinde öngörülemeyen değişikliklere yol açmıştır. Günümüzde, kripto para birimi ve dijital varlık faaliyetleri giderek daha yaygın hale geliyor. Elbette yakın gelecekte hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olacak. Kökeni veya sosyal statüsü ne olursa olsun herkes, merkezi olmayan dijital ekonomilere katılabilecek. Kripto para birimleri tarafından desteklenen ekonomiler, bireylerin ve işletmelerin güvenli ve anonim olarak işlem yapmalarını sağlar.

Perakende, eğlence, finans ve temelde birinin itibari para harcamak isteyebileceği her şeyde yeni fırsatlar, günümüzün dijital ekonomisinde zaten mevcut. Bugün KLV platformundan bahsedeceğiz. KLV, blockchain ve gelişmekte olan merkezi olmayan ekonomi için güvenilir bir ağ geçididir. Bu yeni merkezi olmayan ekonomiye katılan ve gelişen tüm kullanıcılar için daha güvenli, daha hızlı ve daha akıllı bir kripto para birimi deneyimi sağlar.

Klever’in blok zinciri platformu, bütünleştirici ve dinamik bir zihniyet tarafından yönlendirilir. Kullanıcılara çok sayıda ürün ve hizmete günlük erişim sağlar. Kripto cüzdanlar, döviz borsaları, web tarayıcıları, borsalar, staking, ödeme kanalları ve daha birçok ürün ve hizmet Klever’de mevcuttur.

KLV, kripto dünyasındaki iki büyük sorunu çözmek için tasarlandı; Kripto para birimi güvenlik sorunları ve kullanıcı deneyimi sorunları. Bu sorunların üstesinden gelmek için Klever; Klever işletim sistemi dört bileşenden oluşur: Klever App, Klever Exchange ve Klever Labs.

Günümüzün en iyi mobil kripto cüzdanlarından bazıları için bu yeterli. Ancak kripto para birimi ve onunla ilişkili riskler hakkında daha fazla şey öğrendikçe, insanlar bu konuda daha az güvende hissediyorlar. Geliştiriciler, “her zaman güvenilir bir cüzdan” oluşturduklarını iddia ediyorlar. KLV OS olarak adlandırılan cüzdan, geliştiriciler tarafından tüm platformlarda kullanılabilen akıllı ve güvenli bir cüzdandır.

Cüzdan uygulamaları bulut sunucularında, donanımda, akıllı telefonlarda, USB sürücülerde, mobil cihazlarda ve giyilebilir cihazlarda çalışabilir. KLV OS, kripto cüzdan çözümlerini değiştirmek ve gelişmiş kullanıcı güvenliğini tamamen yeni bir düzeye taşımak istiyor. Bunun için geliştiriciler, temel cüzdan sistemini yeniden tasarladı ve yeniden tasarladı. Seçtiğiniz cihazdaki tüm gizli bilgilerinizi düzenler ve korur. Uygulamayı otomatik olarak genişleten bir sdk kütüphanesi olduğu söylenebilir.

Birçok faydalı ürün ve hizmet, diğer cüzdanlarda sınırlıdır veya mevcut değildir. KLV uygulaması ile kullanıcıların erişebileceği bir ekosistem oluşturulur. Tam bir anonimlik ve korunan gizlilik ile kripto para birimleri satın alabilir ve satabilir, oyun oynayabilir, merkezi olmayan finansal çözümler kullanabilir, seyahat rezervasyonu yapabilir ve çevrimiçi alışveriş yapabilirsiniz. Önceden hazırlanmış cüzdanları TronWallet’ten gelen KLV uygulamasını deneyimleyin.

TronWallet’in dünya çapında 250.000 kullanıcısı ve 30.000 günlük aktif kullanıcısı (DAU) vardır. TronWallet, kripto dünyasında en yaygın kullanılan blockchain uygulamalarından biri haline geldi. KLV ayrıca TronWallet’in yeni, geliştirilmiş ve genişletilmiş evi olacak.

KLV Labs, 2020’nin 3. çeyreğinde oluşturulmuş bir platformdur. Üstün çözümler ve uygulamalar geliştirmek amacıyla oluşturulmuştur. Yeni projeler yürütmek için geliştiriciler, yazılım mimarisindeki yılların blockchain deneyimine ve ilerlemelerine güveniyor. KLV Labs tarafından geliştirilen tüm projeler, KLV token’ları kullanılarak kitlesel fonlanacak. Ayrıca Klever geliştiricileri, Klever Browser ve Klever Blockchain ile ilgili yeni projeler üzerinde çalışıyor.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Blok Zinciri Düğümü Nedir? Node Çalıştırmak Ne Anlama Gelir?

Kripto para borsası, Klever’ın önemli bir özelliği ve kullanışlı işlevidir. KLV kullanıcıları bu token’ı doğrudan başka bir token’la değiştirebilir. Ek olarak, doğrudan bir blok zincirinden diğerine dönüştürmek çok kolay hale geliyor. Ve KLV Swap tam da bunu yüksek güvenlik, tam gizlilik ve benzersiz hız ile yapabilir. Swap’ın amacı, kullanıcıların kripto para birimlerini daha kolay, daha hızlı ve daha rahat bir şekilde takas etmelerini sağlamaktır.

Sistem, premium borsalardaki canlı fiyat hareketlerini takip eder ve Swap tarafından kullanılan fiyat endekslerini oluşturur. Uygulamanın Swap ekranında, BTC – USDT paritesi ile varsayılan bir Swap çifti vardır. Burada token fiyatlarını görebilir ve farklı token’lar arasında alışveriş yapabilirsiniz. Swap işlemi sistemdeki tam otomatik robotlar tarafından yapılmaktadır. Bu botlar, en iyi borsalarda en iyi döviz kurlarını ve fiyatları arar. Daha sonra işlemi büyük bir hassasiyet, hız ve güvenlikle gerçekleştirirler.

Klever (KLV) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Diogenes Ianakiara
  • Yayınlanma Yılı: 2020 
  • Blok Zinciri: Blockchain
  • Toplam Arzı: 10,000,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 8.880.000.000
  • Piyasa Değeri: ₺ 920,909,638
  • En Düşük Fiyat: ₺ 0.08624
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 1.06
  • Proje Amacı: Klever (KLV) Coin projesinin amacı, yatırımcılara tüm platform yapılarını, cüzdanları, kripto para birimlerini ve kredi kartlarını aynı anda tek bir paket halinde sunmaktır.

Klever (KLV) Geleceği

KLV Coin ile ilgili yorumlarda ödülden çokça bahsedildi. Yatırımcılar, en çok parayı ağda arkadaş olarak gördükleri kişilerle ticaret yaptıklarını açıkladılar. Bu yeni sistem sayesinde avantaj elde ettiklerini ve ödüllü yeni borsalara girebileceklerini söylüyorlar. Öte yandan KLV Coin’in favori uygulamalarınıza kolayca erişmek için kullanılabileceğinden bahsediliyor.

KLV Coin, yatırımcılara aynı anda cüzdan bileşenleri, token’lar ve ticaret alanı sağlayan büyük bir projenin kripto para birimidir. Analistler, KLV Coin’in 2022’de fiyat verebilecek altcoinler arasında yer aldığına inanıyorlar. Minimal dijital güvenlik özelliklerine sahip olan bu altcon’un 2022’de kripto paraların ilgisini çekebileceği bildiriliyor. KLV Coin’in popülaritesinin artabileceği söylenebilir.

Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu unutmamalı, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Klever (KLV) Yorum

Klever (KLV) Coin projesinin amacı, yatırımcılara tüm platform yapılarını, cüzdanları, kripto para birimlerini ve kredi kartlarını aynı anda tek bir paket halinde sunmaktır. Bu nedenle KLV Coin sahipleri, kripto paralarını özel kripto VISA kredi kartlarına depolayabilir ve harcayabilirler. Bu kapsamda kart zaten güvenlidir, KYC işlem adımları cüzdan hesap açılışlarına dahil değildir.

Projenin amacı, en hızlı ve en uygun kripto para yatırım işlemlerini sağlamaktır. Proje ayrıca yatırımcılara bir tarayıcı cüzdan hesabı sağlayarak Ethereum ve TRON’a erişim sağlıyor. Bu kapsamda Stake işlemi KLV Coin ile yapılabilmektedir.

Klever (KLV) Nereden ve Nasıl Alınır?

Klever (KLV)’ı güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu