Kripto Balinaları Bitcoin'de 118.042.485 Dolar Taşıdı - BTC MAGAZİN

Kripto Balinaları Bitcoin’de 118.042.485 Dolar Taşıdı

  • Kripto para balinaları, 118 milyon dolardan fazla Bitcoin’i taşıdı ve BTC’leri büyük kripto borsalarına (Binance, OKEX ve Huobi) kaydırdı.

Whale Alert, son on altı saat içinde 11.275 BTC taşıyan birkaç kripto işlemini fark etti – bu, fiat para cinsinden 118.042.485 dolar demektir.

11,275 BTC Taşındı: Binance, OKEx Büyük Ölçüde İşin İçinde

Whale Alert tarafından sunulan verilere göre, kısa bir süre önce, anonim kullanıcılar neredeyse 120 milyon dolar değerinde Bitcoin’i taşıdı.

Bu miktarlar anonim adresler ile büyük kripto borsaları – Binance, OKEx ve Huobi arasında gönderildi.

Bu transferlerin bazıları borsalara yatırma işlemi olarak yapıldı ve bazıları özel anonim cüzdanlara çekme işlemi olarak yapıldı gibi görünüyor.

Anonim cüzdanlardan bahsetmişken, Glassnode tarafından paylaşılan verilere göre, Bitcoin’in sıfır olmayan adreslerinin sayısı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 31.257.627’ye ulaştı.

Bitcoin’in Son Hareketleri

Amiral gemisi kripto para birimi BTC, 12.000$ seviyesinin üzerine çıkmayı başardığı, ancak daha sonra aniden aşağı doğru hareket etmeye başladığı 2 Eylül’den bu yana düşüyor.

O gün (2 eylül) 11.400$ seviyesine geriledi. Ve daha sonrasında düşüş daha da keskinleşti; Bitcoin, CoinMarketCap’e göre, basın zamanında 10.282$’dan işlem görüyor.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu