Kripto Borsalarından Birkaç Cüzdana 166 Binden Fazla Bitcoin (BTC) Taşındı

Dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin, Fed’in artan faiz oranları ve diğer makroekonomik faktörler nedeniyle yukarı doğru ivme kazanamadı. Bu arada, bir balina izleyicisi, balinaların dalışı satın aldığını gösteren birkaç Bitcoin biriktirme işlemi bildirdi.

Bu balina birikimi gerçek mi?

Whale Alert’e göre, son 24 saat içinde kripto borsalarından bilinmeyen birkaç cüzdana 166 binden fazla Bitcoin transfer edildi. Kaydedilen tüm işlemler kümülatif olarak 3,12 milyar doların üzerindedir.

Bildirilen Bitcoin transfer işlemlerinin çoğu 9,5 bin BTC’den fazla taşıyor. Ancak balina birikiminin çoğu Huobi borsasından yapılıyor. Aynı zamanda kripto para borsası Coinbase’den 4.131 BTC’lik bir işlem kaydedildi.

Bu arada Wu Blockchain, bu sabah Huobi cüzdanı Binance’den 43 binden fazla Bitcoin’in aktığını bildirdi. Toplam çıkış yaklaşık 820 milyon dolar olarak değerlendirildi.

Huobi bu mega işlemlere yanıt verdi. Kullanıcıların normal para çekme davranışının neden olduğu iç fon akışı olduğundan bahsetti. Whale Alert, işaretleme hatası olabileceğine dikkat çekti.

Bununla birlikte, kripto borsası, 99,99 milyon USDT’yi bilinmeyen bir cüzdana aktarmak için başka bir Whale Alert işlemini de işaretledi. Huobi, bunların dahili txt olduğunu vurguladı. Kullanıcının para çekme işlemi tarafından tetiklendi.

Bu işlemlerin hepsinin bir Huobi sistem adresinden diğerine yapıldığı belirtildi. Bu bir çıkış değildi. Bu işlemlerin kaynak adresi ve alıcı adresi sahip olunan adres olarak tanımlanır.

Btcmagazin market verilerine göre, Bitcoin fiyatı son 24 saat içinde yaklaşık %1.13 artışla 19.129 $ fiyatla işlem görüyor. 24 saatlik işlem hacmi %50 artarak 51 milyar dolara ulaştı.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Bitcoin'in Düşüş Eğilimi Sona Eriyor Olabilir, İşte Nedeni!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu