Kripto Borsası Gemini, Ripple’ın XRP’sini Listeleyecek mi?

Amerika’da faaliyet gösteren ve 2015 yılında Winklevoss kardeşler tarafından başlatılan kripto para borsası Gemini, XRP için büyük bir duyuru yapacağının sinyalini veriyor gibi görünüyor. Son saatlerde, Gemini, XRP’nin listelenmesi hakkında dikkat çekici bir tweet attı.

“Ben, stajyer, Gemini’nin XRP’yi listelemesini sabırla beklerken,” kripto borsası, bir masa başında oturan bir kedi GIF’iyle paylaşımda bulundu.

13 Temmuz’da tarihi bir Ripple kararının hemen ardından, Gemini XRP’yi teklif etmeyi düşündüğünü söyledi, diğer borsalar ise kripto parayı tekrar listelemeye başladı.

Borsa, “Bugünkü karara göre borsalarda XRP satışının bir menkul kıymet olmadığına karar verildiğinden, Gemini XRP’nin hem spot hem de türev ticareti için listelenmesini keşfediyor” tweetini attı.

13 Temmuz’da Yargıç Torres, borsalarda ve algoritmalar aracılığıyla XRP satışının bir yatırım kontratı oluşturmadığına hükmetti. Bu, kripto sektörü tarafından büyük bir zafer olarak kutlandı.

Coinbase aynısını yaptıktan sonra Kraken, Crypto.com, Bitstamp ve Binance.US XRP’yi yeniden listelemişti. Bu kripto borsaları, Gemini de dahil olmak üzere, 2020’nin sonlarında SEC şikayeti sunulduktan kısa bir süre sonra XRP’yi listelerinden kaldırmıştı. Şimdi büyük borsalar platformlarında XRP’yi yeniden tanıttığına göre, XRP topluluğundaki üyeler, kripto borsasının XRP’yi yeniden listelemesini sabırla bekliyor.

Coinflip XRP’yi Listeliyor

Fintech şirketi CoinFlip, kriptonun daha fazla listelenmesiyle Temmuz sonunda platformunda XRP’nin listelendiğini duyurdu. Platform, XRP’nin şimdi Over-the-Counter (Tezgah Üstü) hizmeti olan Order Desk üzerinden satın alınmak üzere listelendiğini bir bültenle duyurdu.

Coinflip, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para ATM ağına sahip olup, 49 ABD eyaletinde, Porto Riko’da, Kanada’da ve Avustralya’da 4.500’den fazla kiosk ile nakit kullanarak büyük kripto paraların alım ve satımını kolaylaştırıyor. Bu nedenle, XRP’nin entegrasyonu önemli bir konu.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple ve Binance Milyonlarca XRP Transferi Gerçekleştirdi

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu