Kripto Para Türk Telegram Grupları Listesi - BTC MAGAZİN

Kripto Para Türk Telegram Grupları Listesi

En derin kripto para muhabbetlerinin döndüğü yer şüphesiz telegram grupları. Sektöre ilgi arttıkça açılan gruplar ve bilgi paylaşımı da doğal olarak artmakta. Bu gruplara telegramın kullanım şekli itibariyle ulaşmak biraz zor olabiliyor. Gruplara kolayca ulaşabilmeniz için sizlere küçük bir liste hazırladık.

İşte Türk kullanıcılar için mevcut kripto telegram grupları:

Grup isimlerinin değişmiş olması ya da kapanması nedeniyle kırık linkler ile karşılaşabilirsiniz. Listemiz belli aralıklarla güncellenmektedir. Eğer yayınlamak istediğiniz bir grubunuz var veya grubunuzun erişim linki değişmiş ise iletisim@btcmagazin adresinden veya yorum kısmından bize bildirebilirsiniz.

Not: Listelenen gruplar ile hiçbir bağlantımız yoktur. Bu liste sadece bilgilendirme amaçlıdır.

Bu yazı ilginizi çekebilir:

Ücretiz Bitcoin ve Ethereum Muslukları

42 Yorum

  1. Bir piyasa takipçisi olarak sizi tebrik ediyorum. Türk gruplarına ve türk yorumcularına önem veriyorsunuz. Umarım çizginizi bozmazsınız. Güzel başladınız daha güzel yerlere gelirsiniz.

  2. instagram gibi gezinip fotoğraf video paylaşıp ve bundan para kazanmak isterseniz resmi Belacam Türkiye grubumuza katılın

    t.me/BelaTurkey

  3. arkadaşlar yeni bir türkiye btc sitesi acılmıştır ilk üye olanlara 250-500 tl verilmekte burdan işlem yapanlara link aşagıdadır

  4. Merhaba,
    2020 Mayıs ayında açılan @cardanoturkiye hesabımızı yayınlayabilir misiniz? Teknik analiz paylaşıyoruz.

    Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu