Litecoin Kurucusu, Twitter Resmine Dogecoin’i Ekledi

LTC’nin kurucusu Charlie Lee, Twitter arka plan resmine Dogecoin’i ekledi. Bu haftanın başlarında Lee, Litecoin’in madencilik hash oranının tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 500 TH/s ulaşmasıyla övünmek için Twitter’a gitti. 

Litecoin ve Dogecoin birlikte çıkarıldığından, bunun kısmen DOGE madencilik topluluğu nedeniyle olduğuna dikkat çekti. ATH’den bahseden tweet, Litecoin fiyatını biraz yukarı itti.

Madenciler her iki zincirdeki işlemlerin doğrulanmasına yardımcı oldukları için ödüllendirildiğinde buna birleştirme madenciliği denir.

Kutlama tweetinin altındaki tartışma sırasında, DOGE ordusundan bir kullanıcı, Lee’nin orijinal meme kripto para birimine olumlu baktığı için Twitter arka plan fotoğrafına Dogecoin’i içeren bir şey eklemesi gerektiğini önerdi.

Lee, kendisi için uygun bir resim oluşturulursa, onu koymayı düşüneceğini söyledi.

Şimdi, LTC kurucusunun Twitter hesabı, sanal gerçeklikte Bitcoin ve Litecoin’i temsil eden insan figürleri arasında birlikte yürüyen bir Shiba Inu köpeğini (Dogecoin’in ilk sembolü) gösteriyor. Shiba, DOGE’yi patisinde tutuyor.

Litecoin Kurucusu, Twitter Resmine Dogecoin'i Ekledi 2
Kaynak: Twitter

O gün 106$ seviyesine yükseldiğinden beri, Litecoin şu ana kadar %10 civarında kaybetti ve 95.27$’a düştü.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   MoneyGram Duyurusunun Ardından Litecoin Yükselişe Geçti!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu