Litecoin ve EOS Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

Litecoin ve EOS Fiyat Analizi

Ani bir düşüşün ardından, kripto para birimlerinin kolektif piyasa değeri, Bitcoin’in pazar hakimiyeti %64,7’ye düşerken 273 milyar dolara düştü. Piyasadaki altcoinlerin çoğu da boğaların dirençlerini yeniden test etmeyi beklerken önemli düzeltmeler kaydetti.

Litecoin [LTC]

Geliştirme tarafında, MimbleWimble’ın Litecoin ağına entegrasyonu konusunda önemli ilerlemeler kaydedildi. Ancak bu, yukarı yönlü fiyat hareketine dönüşmedi. Daha yüksek seviyelere ulaşmaya çalışmasına rağmen, LTC 50 dolarlık seviyeyi geçemedi.

Basın zamanında, coin son 24 saatte %2.42 oranında bir düşüş kaydettikten sonra 46.48$ olarak fiyatlandırıldı. Litecoin, yazı yazılırken 3.016 milyar dolarlık bir piyasa değerine ve 24 saat boyunca 2.44 milyar dolarlık bir işlem hacmine sahiptir.

Direnç: 63.67$

Destek: 30.63$

MACD: MACD hattı sinyal hattının üzerindeydi ve coin için yükseliş sinyali göstermektedir.

Chaikin Money Flow: CMF ayrıca boğa kısmında bulunuyordu ve bu da sermaye girişlerinin sermaye çıkışlarından daha büyük olduğunu göstermektedir.

EOS

EOS dijital tokenlerinde ki birkaç yatırımcı yakın zamanda Menkul Kıymetler Kanunu ihlali iddiaları üzerine Blockchain yazılım firmasına ve EOS, Block.one ana şirketine karşı dava açtı.

En son düşüş, birkaç altcoini daha önce ihlal edilen seviyelerin altına düşürürken, EOS ise son düşüşten etkilenmeyen birkaç altcoinden biriydi. Son 24 saatte %3.59 oranında arttı ve fiyatı 2.82 dolara yükseldi. Basın zamanında, coin 2,62 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahiptir ve 24 saatlik işlem hacmi 2,29 milyar dolardır.

Direnç: 3.85$

Destek: 1.75$

Klinger Oscillator: KO’nun üzerinde dolaşan sinyal hattı, coin için düşüş eğilimine işaret etti.

Relative Strength Index: Bununla birlikte, RSI 50 medyan çizgisinin oldukça üzerindeydi ve EOS pazarındaki yatırımcılar arasında artan satın alma hissini göstermektedir.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu