Market Rebellion Kurucu Ortağı Jon Najarian: ''Bitcoin En Taşınabilir Para Birimi'' - BTC MAGAZİN

Market Rebellion Kurucu Ortağı Jon Najarian: ”Bitcoin En Taşınabilir Para Birimi”

  • CNBC analisti Jon Najarian, Bitcoin dışında hangi kripto ticareti yaptığını ve özellikle BTC hakkında neyi sevdiğini açıkladı.

CNBC analisti ve tüccarı Jon Najarian, son zamanlarda ‘Pomp podcast’ ile Anthony Pompliano ile konuşurken, hangi dijital varlıkların ticaret yapmayı tercih ettiğini, büyük yatırımcıların neden Bitcoin biriktirdiklerini ve Bitcoin hakkında en çok sevdikleri şeyleri açıklamayı tercih ettiklerini açıkladı.

ETH, XLM ve LTC Yerine Bitcoin Tercih Edildi

CNBC analisti ve MarketRebellion.com’un kurucu ortağı Jon Najarian birkaç gün önce Pomp’ın podcast’indeydi ve ETH, biraz XLM ve LTC’yi tercih etmesine rağmen dijital varlıklarında en çok Bitcoin’e tercih ettiğini itiraf etti.

Aylık olarak, Najarian paylaştı, dijital varlıklarda portföyünün yüzde beş ila onunu satıyor, Bitcoin en çok işlem yaptığı kripto. Bundan sonra ikinci olarak Ethereum geliyor.

CNBC uzmanı ayrıca küçük bir LTC ve XLM’ye sahip olduğunu belirtti ancak genel olarak Bitcoin ticareti yapmayı tercih ediyor.

2017 ATH Sırasında BTC Saklıyordu

Najarian ayrıca Pomp’a BTC 300 dolar değerindeyken Bitcoin’e ilk kez dahil olduğunu ve daha sonra BTC’yi anlayamadığını ve takdir etmediğini söyledi.

Bir dahaki sefere geri döndüğünde, Bitcoin zaten yaklaşık 1.700 dolardı. Bitcoin, Aralık 2017’de 20.000 dolarlık ATH’sine ulaştığında, Market Rebellion kurucu ortağı BTC depolamasını satmadığını ve BTC’nin yükselmesini beklediğini söyledi.

Jon Najarian, arkadaşı Stephen Ehrlich tarafından yönetilen kripto komisyoncusu Voyager için tohum yatırımı sağladı. Winklevoss ikizleri, başlattıkları Gemini borsası, Pantera Capital yatırım fonu ve benzeri firmalardan da bahseden Najarian, Wall Street yatırımcılarının girişinin sadece kripto alanı için iyi olduğunu belirtti.

Ona göre, kripto endüstrisi sadece gelişmeye başladı ve bu bağlamda altın ve hisse senetlerinin çok gerisinde.

‘Bitcoin En Taşınabilir Para Birimidir’

Bitcoin tutmanın faydalı olmasının nedenleri arasında; Najarian, BTC’nin seyahat eden herhangi bir çeki çekmeden veya BTC’yi gümrükte beyan etmek zorunda kalmadan; seyahat ederken büyük miktarda fonun dünya çapında kolayca taşınmasına izin verdiğinden bahsetti.

Nakit ve altın o kadar kolay taşınabilir değil. Ayrıca uzman, Anthony Pompliano ile Bitcoin‘in banka hesabınızdaki fonlardan farklı olarak sizden ele geçirilmesinin imkansız olduğunu kabul etti ve bu da ona göre büyük bir avantaj.

Büyük Yatırımcılar Bitcoin Satın Almayı Gizliyor

Jon Najarian’a göre, Wall Street’ten büyük yatırımcılar, BTC pozisyonlarını iyice genişletmek istedikleri için fiyatın yükselmesini önlemek için bu gerçeği açıklamadan sessizce BTC biriktiriyorlar.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu