MoneyGram Duyurusunun Ardından Litecoin Yükselişe Geçti!

Uzun bir süredir 60 doların altında cansız bir aralıkta işlem gören Litecoin, 2 Kasım’da bu psikolojik seviyenin üzerinde şaşırtıcı bir sıçrama yaparak 62 dolarlık gün içi en yüksek seviyesine ulaştı.

Btcmagazin market verilerine göre Litecoin, son 24 saatte %10.04 artışla 60,65 dolardan el değiştiriyor.

İleriye dönük olarak, boğaların ralliyi ilerletmek için günlük MA 200 yakınında bulunan 62.54 dolarlık direnci aşmaları gerekiyor. Günlük RSI, alıcılar için bir avantaj öneren 60 işaretinin üzerinde. Öte yandan, boğaların gücü tükenirse Litecoin, başka bir büyük hamleden önce konsolide olabileceği önceki aralığına dönme riskiyle karşı karşıya.

Dijital P2P ödemelerinde lider olan MoneyGram, MoneyGram mobil uygulaması kullanıcılarının kripto para birimleri satın almasına, ticaretine ve depolamasına olanak tanıyacak yeni bir hizmetin lansmanını duyurdu.

Şirketin en iyi mobil uygulamasının yardımıyla MoneyGram kullanıcıları artık neredeyse tüm ABD eyaletlerinde ve Columbia Bölgesi’nde Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Litecoin (LTC) ticareti yapabilir ve depolayabilir.

Şirketin, bir kripto para birimi değişimi ve API güdümlü bir hizmet olarak kripto sağlayıcısı olan Coinme ile mevcut işbirliği, MoneyGram uygulamasını kullanarak bu kripto para birimlerini satın almayı, ticaretini ve tutmayı mümkün kılıyor.

Litecoin kurucusu Charlie Lee gelişmeyi Twitter’dan kutladı.

Şirket 2023’te yeni bölgelere açılmayı düşündüğünden, düzenlemeler izin verdiği sürece MoneyGram’ın sunduğu kripto varlık sayısını artırması bekleniyor.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Shiba Inu ve Dogecoin ile Artık Yat Satın Alınabilir

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu